Продукти

Преминаване към списъка с резултати

Активни филтри:

31 артикула
Grid изглед
Grid изглед

Филтър

Активни филтри:

Cat Chow Special Care 3 in 1 - Пълноценна храна за котки 3 в 1 с пуешко 15кг
Purina
Cat Chow Special Care 3 in 1
3 в 1 с пуешко 15кг
€64,00
€4,27/kg
Cat Chow Special Care Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 15кг
Purina
Cat Chow Special Care Sterilised
за кастрирани котки с пилешко 15кг
€64,00
€4,27/kg
Dog Chow Puppy with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета с пилешко 14 кгНай-изгодно на кг
Purina
Dog Chow Puppy with Chicken
за подрастващи кучета с пилешко 14 кг
14.0 kg
€45,00
€3,21/kg
GOURMET Gold Пастет 85 гр
Purina
GOURMET Gold Пастет 85 гр
+2
€0,85
GOURMET Gold хапки в пастет 85 гр
Purina
GOURMET Gold хапки в пастет 85 гр
+2
€0,85
GOURMET Gold хапки в сос 85 гр
Purina
GOURMET Gold хапки в сос 85 гр
+8
€0,85
Purina Dentalife Stix - Дентални стикове за големи кучета (25-40кг)
Purina
Purina Dentalife Stix
Дентални стикове за големи кучета (25-40кг)
150 g
€2,30
Purina Pro Plan Adult Large Athletic with Lamb - Пълноценна храна за кучета от едри породи с агнешко 14 кг−14%
Purina
Purina Pro Plan Adult Large Athletic with Lamb
от едри породи с агнешко 14 кг
14.0 kg
€59,00 €69,00
€4,21/kg
Purina Pro Plan Adult Medium Breeds Sensitive Skin with Salmon - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с чувствителна кожа със сьомга 14 кг
Purina
Purina Pro Plan Adult Medium Breeds Sensiti...
от средноголеми породи с чувствителна кожа със сьомга 1...
14.0 kg
€76,50
€5,46/kg
Purina Pro Plan Adult Medium Breeds Sensitve Digestion with Lamb - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с чувствителен стомах с агнешко 14 кг
Purina
Purina Pro Plan Adult Medium Breeds Sensitv...
от средноголеми породи с чувствителен стомах с агнешко ...
14.0 kg
€69,00
€4,93/kg
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Everyday Nutrition with Chicken - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко 7 кг
Purina
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Everyday...
от дребни породи с пилешко 7 кг
7.0 kg
€43,00
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Digestion with Lamb - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителен стомах с агнешко 7 кг
Purina
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitiv...
от дребни породи с чувствителен стомах с агнешко 7 кг
€52,00
€7,43/kg
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Skin with Salmon - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителна кожа със сьомга 7 кг
Purina
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitiv...
от дребни породи с чувствителна кожа със сьомга 7 кг
€52,00
€7,43/kg
Purina Pro Plan Delicate -  паучове за капризни котки в сос с пуешко 85г
Purina
Purina Pro Plan Delicate
паучове за капризни котки в сос с пуешко 85г
€1,30
Purina Pro Plan Fortiflora Feline Probiotic - Пробиотик за котки на прах 30 бр
Purina
Purina Pro Plan Fortiflora Feline Probiotic
Пробиотик за котки на прах 30 бр
€1,00
Purina Pro Plan Fortiflora Feline Probiotic - Пробиотик за куче на прах 30 бр
Purina
Purina Pro Plan Fortiflora Feline Probiotic
Пробиотик за куче на прах 30 бр
€1,00
Purina Pro Plan Indoor - паучове за домашни котки в сос със сьомга 85г
Purina
Purina Pro Plan Indoor
паучове за домашни котки в сос със сьомга 85г
€1,30
Purina Pro Plan Kitten - паучове за малки котки в сос с пуешко 85г
Purina
Purina Pro Plan Kitten
паучове за малки котки в сос с пуешко 85г
€1,30
Purina Pro Plan Puppy Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи с пилешко 12 кг
Purina
Purina Pro Plan Puppy Medium Breeds with Ch...
за подрастващи кучета от средноголеми породи с пилешко ...
12.0 kg
€62,00
€5,17/kg
Purina Pro Plan Puppy Small Breeds Healthy Start with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи с пилешко 7 кг
Purina
Purina Pro Plan Puppy Small Breeds Healthy ...
за подрастващи кучета от дребни породи с пилешко 7 кг
7.0 kg
€46,00
€6,57/kg
Purina Pro Plan Sterilised - паучове за кастрирани котки в сос с пилешко 85г
Purina
Purina Pro Plan Sterilised
паучове за кастрирани котки в сос с пилешко 85г
€1,30
Purina Pro Plan with Chicken - пастет за котки с пилешко 85 гр
Purina
Purina Pro Plan with Chicken
пастет за котки с пилешко 85 гр
€1,30
Purina Pro Plan with Turkey - пастет за капризни котки с пуешко 85 гр−23%
Purina
Purina Pro Plan with Turkey
пастет за капризни котки с пуешко 85 гр
€1,00 €1,30
Purina PRO PLAN® Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Adult Cat with Chicken
с пилешко 1.5 кг
€12,50
€8,33/kg