Оферти

Преминаване към списъка с резултати

Активни филтри:

20 артикула
Grid изглед
Grid изглед

Филтър

Активни филтри:

Pedigree Pouch in Jelly - Паучове за кучета в желе 4х100гр−17%
Pedigree
Pedigree Pouch in Jelly
Паучове за кучета в желе 4х100гр
€1,90 €2,30
Pedigree Junior Pouch in Jelly - Паучове за подрастващи кучета в желе 4x100гр−17%
Pedigree
Pedigree Junior Pouch in Jelly
Паучове за подрастващи кучета в желе 4x100гр
€1,90 €2,30
Pedigree Protein Plus Pouch in Jelly - Паучове Протеин плюс за кучета в желе 4х85гр−17%
Pedigree
Pedigree Protein Plus Pouch in Jelly
Паучове Протеин плюс за кучета в желе 4х85гр
€1,90 €2,30
Pedigree Pouch in Gravy - Паучове за кучета в сос 4х100гр−17%
Pedigree
Pedigree Pouch in Gravy
Паучове за кучета в сос 4х100гр
€1,90 €2,30
Royal Canin Pomeranian Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Pomeranian Adult
за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг
1.5 kg
€13,00 €15,00
€8,67/kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult
за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг
1.5 kg
€13,00 €15,00
€8,67/kg
Royal Canin Poodle Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Poodle Adult
за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг
1.5 kg
€12,00 €14,00
€8,00/kg
Royal Canin Pug Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Pug Adult
за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг
1.5 kg
€12,00 €14,00
€8,00/kg
Purina Pro Plan Adult Large Athletic with Lamb - Пълноценна храна за кучета от едри породи с агнешко 14 кг−14%
Purina
Purina Pro Plan Adult Large Athletic with Lamb
от едри породи с агнешко 14 кг
14.0 kg
€59,00 €69,00
€4,21/kg
Friskies Junior with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета с пилешко месо и зеленчуци 15 кг−16%
Friskies
Friskies Junior with Chicken
за подрастващи кучета с пилешко месо и зеленчуци 15 кг
15.0 kg
€38,00 €45,00
€2,53/kg
Whiskas Pouch in Jelly - Паучове за котки в желе 4x85гр−17%
Whiskas
Whiskas Pouch in Jelly
Паучове за котки в желе 4x85гр
+4
€1,90 €2,30
Whiskas Pouch in Gravy - Паучове за котки в сос 4x85гр−17%
Whiskas
Whiskas Pouch in Gravy
Паучове за котки в сос 4x85гр
+4
€1,90 €2,30
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy
за подрастващи кучета от големи породи 12 кг
12.0 kg
€57,00 €65,00
€4,75/kg
Purina Pro Plan with Turkey - пастет за капризни котки с пуешко 85 гр−23%
Purina
Purina Pro Plan with Turkey
пастет за капризни котки с пуешко 85 гр
€1,00 €1,30
Royal Canin Mini Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи 8 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Mini Puppy
за подрастващи кучета от дребни породи 8 кг
8.0 kg
€45,00 €52,00
€5,63/kg
Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy
за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг
15.0 kg
€67,00 €77,00
€4,47/kg
Brit Care Grain-Free Sterilized Weight Control - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и пуешко 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Sterilized Weight Control
за кастрирани котки с патешко и пуешко 7 кг
€44,50
€6,36/kg
Whiskas Pure delight - Подбрани късчета в желе 12x85 г−18%
Whiskas
Whiskas Pure delight
Подбрани късчета в желе 12x85 г
€4,50 €5,50
Whiskas Classic meals - Класически ястия в сос 12x85 г−18%
Whiskas
Whiskas Classic meals
Класически ястия в сос 12x85 г
€4,50 €5,50
Whiskas Poultry Feasts - Наслади от птиче в желе 12x85 г−18%
Whiskas
Whiskas Poultry Feasts
Наслади от птиче в желе 12x85 г
€4,50 €5,50