Суха храна за кучета
-
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг -
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг -
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг -
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг -
N&D Pumpkin Adult Medium&Maxi Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи с глиганско,тиква и ябълка 12 кг -
N&D Pumpkin Adult Medium&Maxi Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи с пилешко,тиква и нар 12 кг -
N&D Quinoa Adult Small Breeds Neutered with Duck – Пълноценна храна за кастрирани кучета от дребни породи с патешко,броколи и аспержи 7 кг -
N&D Tropical Selection Adult Small Breeds with Salmon&Tropical fruits – Пълноценна храна за кучета от дребни породи със сьомга и тропически плодове 5 кг -
N&D Tropical Selection Puppy Medium&Maxi Breeds with Lamb&Tropical fruits – Пълноценна храна за подрастващи кученца от средни и едри породи с агнешко и тропически плодове 10 кг -
Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг -
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг -
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг -
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг -
Royal Canin Maxi Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от големи породи 15 кг -
Royal Canin Medium Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от средноголеми породи 12 кг -
Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog - Пълноценна стартерна храна за подрастващи кученца от дребни породи 8 кг -
Royal Canin Mini Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи 8 кг -
Royal Canin Mini Ageing 12+ - Суха храна за стари кучета над 12 години -
Royal Canin Mini Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от дребни породи 8 кг -
Royal Canin Mini Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани кучета от дребни породи 8 кг -
Royal Canin Mini Digestive Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за чревната флора 8 кг -
Royal Canin Mini Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за кожата и козината 8 кг -
Royal Canin Mini Dental Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за денталното здраве 3 кг -
Royal Canin Mini Urinary Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за уринарният тракт 3 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Appleот дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D
N&D Pumpkin Adult Medium&Maxi Breeds with B...от средни и едри породи с глиганско,тиква и ябълка 12 кг
12.0 kg
€76,00
€6,33/kg
N&D
N&D Pumpkin Adult Medium&Maxi Breeds with C...от средни и едри породи с пилешко,тиква и нар 12 кг
12.0 kg
€70,50
€5,88/kg
N&D
N&D Quinoa Adult Small Breeds Neutered with...за кастрирани кучета от дребни породи с патешко,броколи...
7.0 kg
€62,00
€8,86/kg
N&D
N&D Tropical Selection Adult Small Breeds w...от дребни породи със сьомга и тропически плодове 5 кг
5.0 kg
€33,00
€6,60/kg
N&D
N&D Tropical Selection Puppy Medium&Maxi Br...от средни и едри породи с агнешко и тропически плодове ...
10.0 kg
€53,00
€5,30/kg
−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppyза подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг
15.0 kg
€67,00
€77,00
€4,47/kg
−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppyза подрастващи кучета от големи породи 12 кг
12.0 kg
€57,00
€65,00
€4,75/kg
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppyза подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfortот средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
12.0 kg
€73,00
€6,08/kg
Royal Canin
Royal Canin Medium Adultза израснали кучета от средноголеми породи 12 кг
12.0 kg
€60,00
€5,00/kg
Royal Canin
Royal Canin Mini Starter Mother&BabydogПълноценна стартерна храна за подрастващи кученца от др...
8.0 kg
€56,00
€7,00/kg
−13%
Royal Canin
Royal Canin Mini Puppyза подрастващи кучета от дребни породи 8 кг
8.0 kg
€45,00
€52,00
€5,63/kg
Royal Canin
Royal Canin Mini Sterilisedза кастрирани кучета от дребни породи 8 кг
8.0 kg
€60,00
€7,50/kg
Royal Canin
Royal Canin Mini Digestive Careот дребни породи с грижа за чревната флора 8 кг
8.0 kg
€60,00
€7,50/kg
Royal Canin
Royal Canin Mini Dermacomfortот дребни породи с грижа за кожата и козината 8 кг
8.0 kg
€60,00
€7,50/kg
Royal Canin
Royal Canin Mini Dental Careот дребни породи с грижа за денталното здраве 3 кг
3.0 kg
€23,00
€7,67/kg
Royal Canin
Royal Canin Mini Urinary Careот дребни породи с грижа за уринарният тракт 3 кг
3.0 kg
€23,00
€7,67/kg