Продукти
-
Cat Chow Special Care 3 in 1 - Пълноценна храна за котки 3 в 1 с пуешко 15кг -
Cat Chow Special Care Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 15кг -
Dog Chow Puppy with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета с пилешко 14 кг -
GOURMET Gold Пастет 85 гр -
GOURMET Gold хапки в пастет 85 гр -
GOURMET Gold хапки в сос 85 гр -
Purina Dentalife Stix - Дентални стикове за големи кучета (25-40кг) -
Purina Pro Plan Adult Large Athletic with Lamb - Пълноценна храна за кучета от едри породи с агнешко 14 кг -
Purina Pro Plan Adult Medium Breeds Sensitive Skin with Salmon - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с чувствителна кожа със сьомга 14 кг -
Purina Pro Plan Adult Medium Breeds Sensitve Digestion with Lamb - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с чувствителен стомах с агнешко 14 кг -
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Everyday Nutrition with Chicken - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко 7 кг -
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Digestion with Lamb - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителен стомах с агнешко 7 кг -
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Skin with Salmon - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителна кожа със сьомга 7 кг -
Purina Pro Plan Delicate - паучове за капризни котки в сос с пуешко 85г -
Purina Pro Plan Fortiflora Feline Probiotic - Пробиотик за котки на прах 30 бр -
Purina Pro Plan Fortiflora Feline Probiotic - Пробиотик за куче на прах 30 бр -
Purina Pro Plan Indoor - паучове за домашни котки в сос със сьомга 85г -
Purina Pro Plan Kitten - паучове за малки котки в сос с пуешко 85г -
Purina Pro Plan Puppy Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи с пилешко 12 кг -
Purina Pro Plan Puppy Small Breeds Healthy Start with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи с пилешко 7 кг -
Purina Pro Plan Sterilised - паучове за кастрирани котки в сос с пилешко 85г -
Purina Pro Plan with Chicken - пастет за котки с пилешко 85 гр -
Purina Pro Plan with Turkey - пастет за капризни котки с пуешко 85 гр -
Purina PRO PLAN® Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг
−14%
Purina
Purina Pro Plan Adult Large Athletic with Lambот едри породи с агнешко 14 кг
14.0 kg
€59,00
€69,00
€4,21/kg
Purina
Purina Pro Plan Adult Medium Breeds Sensiti...от средноголеми породи с чувствителна кожа със сьомга 1...
14.0 kg
€76,50
€5,46/kg
Purina
Purina Pro Plan Adult Medium Breeds Sensitv...от средноголеми породи с чувствителен стомах с агнешко ...
14.0 kg
€69,00
€4,93/kg
Purina
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitiv...от дребни породи с чувствителен стомах с агнешко 7 кг
€52,00
€7,43/kg
Purina
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitiv...от дребни породи с чувствителна кожа със сьомга 7 кг
€52,00
€7,43/kg
Purina
Purina Pro Plan Puppy Medium Breeds with Ch...за подрастващи кучета от средноголеми породи с пилешко ...
12.0 kg
€62,00
€5,17/kg
Purina
Purina Pro Plan Puppy Small Breeds Healthy ...за подрастващи кучета от дребни породи с пилешко 7 кг
7.0 kg
€46,00
€6,57/kg

