Продукти

Преминаване към списъка с резултати

Активни филтри:

10 артикула
Grid изглед
Grid изглед

Филтър

Активни филтри:

Whiskas Classic meals - Класически ястия в сос 12x85 г−18%
Whiskas
Whiskas Classic meals
Класически ястия в сос 12x85 г
€4,50 €5,50
Whiskas Junior with Chicken - Суха храна за подрастващи котки с пилешко месо 14кгНай-изгодно на кг
Whiskas
Whiskas Junior with Chicken
за подрастващи котки с пилешко месо 14кг
€45,00
€3,21/kg
Whiskas Pouch in Gravy - Паучове за котки в сос 4x85гр−17%
Whiskas
Whiskas Pouch in Gravy
Паучове за котки в сос 4x85гр
+4
€1,90 €2,30
Whiskas Pouch in Jelly - Паучове за котки в желе 4x85гр−17%
Whiskas
Whiskas Pouch in Jelly
Паучове за котки в желе 4x85гр
+4
€1,90 €2,30
Whiskas Poultry Feasts - Наслади от птиче в желе 12x85 г−18%
Whiskas
Whiskas Poultry Feasts
Наслади от птиче в желе 12x85 г
€4,50 €5,50
Whiskas Pure delight - Подбрани късчета в желе 12x85 г−18%
Whiskas
Whiskas Pure delight
Подбрани късчета в желе 12x85 г
€4,50 €5,50
WHISKAS Temptations - Хрупкави хапки с вкус на пилешко месо и сирене 60 гр
Whiskas
WHISKAS Temptations
Хрупкави хапки с вкус на пилешко месо и сирене 60 гр
€1,55
WHISKAS with Beef - Суха храна за котки с говеждо месо 14кгНай-изгодно на кг
Whiskas
WHISKAS with Beef
с говеждо месо 14кг
€45,00
€3,21/kg
WHISKAS with Chicken - Суха храна за котки с пилешко месо 14кгНай-изгодно на кг
Whiskas
WHISKAS with Chicken
с пилешко месо 14кг
€45,00
€3,21/kg
WHISKAS with Tuna - Суха храна за котки с риба тон 14кгНай-изгодно на кг
Whiskas
WHISKAS with Tuna
с риба тон 14кг
€45,00
€3,21/kg