Лайко - Пълноценна храна за дребни кучета с пилешко месо 10 кг

Лайко - Пълноценна храна за дребни кучета с пилешко месо 10 кг

€12,00
Цена при разпродажба  €12,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Лайко - Пълноценна храна за дребни кучета с пилешко месо 10 кг

Лайко - Пълноценна храна за дребни кучета с пилешко месо 10 кг

€12,00
Цена при разпродажба  €12,00 Обичайна цена 
Единична цена €1,20/кг
С включени данъци.

Laiko® с птиче месо е пълноценна суха храна за възрастни кучета от дребни породи с нормална активност.Предлага баланс между качество и цена,с вкус на пиле и черен дроб.

Предимства:

  • Балансирано хранене за поддържане на здравословно тегло
  • Висококачествени животински протеини за здрава мускулна маса
  • Омега 3 и Омега 6 мастни киселини за лъскава козина и здрава кожа
  • Пълен комплекс витамини и минерали,укрепващи имунитета
  • Висока усвояемост,лесна за храносмилане

Състав: пълнозърнеста пшеница,птиче брашно,зърнени компоненти,птича мазнина,хидролизат от черен дроб,сол,креда

Аналитичен състав:

  • Суров протеин: 21.0%
  • Сурови мазнини: 9.0%
  • Сурови влакнини: 2.0%
  • Сурова пепел: 7.0%
  • Калций: 2.0%
  • Фосфор: 0.95%
  • Натрий: 0.35%
  • Влага: 11.0%

Характеристики:

  • Разфасовка: 10 кг
  • Предназначение: възрастни кучета от дребни породи
  • Тип: сухи екструдирани гранули
  • Производител: Бонмикс (България)
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg