BonaCibo Light & Sterilised Adult Cat - Пълноценна храна за кастрирани котки с наднормено тегло 5 кг

BonaCibo Light & Sterilised Adult Cat - Пълноценна храна за кастрирани котки с наднормено тегло 5 кг

5кг
€25,00
Цена при разпродажба  €25,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
BonaCibo Light & Sterilised Adult Cat - Пълноценна храна за кастрирани котки с наднормено тегло 5 кг

BonaCibo Light & Sterilised Adult Cat - Пълноценна храна за кастрирани котки с наднормено тегло 5 кг

€25,00
Цена при разпродажба  €25,00 Обичайна цена 
Единична цена €5,00/кг
С включени данъци.
Размер5кг

BonaCibo Adult с пилешко, аншоа и ориз за кастрирани котки или котки с наднормено тегло от всички породи.Формулирана с балансирани нива на протеини и мазнини, за да предостави контрол на теглото по здравословен път, като запазва всички важни хранителни вещества и страхотен вкус. Съдържа малко количество зърнени култури, които допринасят за завършеността на храната, набавяйки ценни хранителни вещества за пълноценен живот.

  • Идеално тегло

Формулирана с идеален баланс на макронутриенти, храната осигурява поддържане на оптимална форма на котката за дълъг живот и здрав метаболизъм. Добавен е и таурин за здрави сърце и зрение.

  • Грижа за уринарния тракт

Намалява риска от заболявания на уринарния тракт, благодарение на оптималните нива на минерали и растителни екстракти.

    • Грижа за храносмилането

    Благодарение на използваните висококачествени, лесни за храносмилането съставки, BonaCibo Adult Cat осигурява максимални смилаемост и усвояемост.

    • Грижа за козината и кожата

    BonaCibo Adult Cat е обогатена с витамини, минерали, аминокиселини и правилно съотношение между Омега-6 и Омега-3, за да осигури здрава кожа и сияйна козина.

    • Контрол на космените топки

     Балансираното съдържание на фибри спомага за разграждането на космените топки в храносмилателната система.

      • Балансирани нива на витамини и минерaли

      Добавени са оптимални нива на витамини в подкрепа на метаболизма, които гарантират устойчиво производство на енергия. Незаменими минерали също са включени под форми, лесни за усвояване от тялото.

      Състав:

      Дехидратиран пилешки протеин, ориз балдо, царевица, рафинирано пилешко олио, дехидратирана аншоа, дехидратиран крил, суха пивоварна мая, хидролизиран пилешки черен дроб, масло от аншоа, нуклеотиден дрожден протеин, минерали, пребиотик манан-олигозахариди, морски водорасли, екстракт от юка, червена боровинка на прах, псилиум.

      Аналитичен състав:                                                                                                              

      • Протеин: 30 %
      • Мазнини: 12 %
      • Влакнини: 3 %
      • Пепел: 7 %
      • Омега 6: 3.6 %
      • Омега 3: 0.65 %

       

      Инструкции за хранене
      Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
      1.5 - 2.5 кг 20-30
      2.5 - 4.5 кг 30-50
      4.5 - 6.5 кг 50-70

      Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашата котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

      ⏱ Изпращаме до 24 часа
      🚚 Доставка до адрес или офис
      ↩ Връщане до 14 дни
      🔒 Сигурно плащане
      Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

      Може също да харесате

      N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
      N&D
      N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
      €53,00
      €10,60/kg
      N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
      N&D
      N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
      €53,00
      €10,60/kg
      N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
      N&D
      N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
      €53,00
      €10,60/kg
      N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
      N&D
      N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
      €41,00
      €8,20/kg