Brit Care Adult Small Breeds Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от дребни породи с еленско 7 кг

Brit Care Adult Small Breeds Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от дребни породи с еленско 7 кг

€56,00
Цена при разпродажба  €56,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Brit Care Adult Small Breeds Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от дребни породи с еленско 7 кг

Brit Care Adult Small Breeds Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от дребни породи с еленско 7 кг

€56,00
Цена при разпродажба  €56,00 Обичайна цена 
Единична цена €8,00/кг
С включени данъци.
Хипоалергенна формула за кучета с чувствителен храносмилателен тракт от дребни породи

Тази храна е специално създадена за кучета с чувствително храносмилане и алергии. С еленово месо и богати на Омега 3 мастни киселини е идеална за поддържане на здрава кожа и козина и за оптимално храносмилане.

  • Беззърнева формула – подходяща за кучета с чувствителности към зърнени храни и алергии
  • Здраве на кожата и козината – Омега 3 мастни киселини за здрава кожа и блестяща козина
  • Храносмилателно здраве – пробиотици и фрукто-олигозахариди за подобрено храносмилане
Състав:

Еленово месо (40%),жълт грах,пилешка мазнина (съхранена с токофероли),нахут,елда,сушени ябълки,сьомгово масло (3%),ленено семе (3%),бирена мая.

Аналитичен състав:
Протеин 28.0 %
Влажност 10.0 %
Мазнини 17.0 %
Сурова пепел 8.8 %
Сурови фибри 2.0 %
Калций 1.4 %
Препоръки за хранене (g/ден):
Тегло Дневно количество
5 кг 85 г
10 кг 140 г
15 кг 180 г
20 кг 230 г
25 кг 270 г

Винаги осигурете достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Brit Care Adult All size Sensitive with Venison - Пълноценна храна за чувствителни кучета от всички породи с еленско 12 кг
Brit
Brit Care Adult All size Sensitive with Ven...12.0 kg
€78,00
€6,50/kg
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg