Hit Meat cocktail - Хит храна за котки от месен коктейл 10 кг

Hit Meat cocktail - Хит храна за котки от месен коктейл 10 кг

10кг
€15,50
Цена при разпродажба  €15,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Hit Meat cocktail - Хит храна за котки от месен коктейл 10 кг

Hit Meat cocktail - Хит храна за котки от месен коктейл 10 кг

€15,50
Цена при разпродажба  €15,50 Обичайна цена 
Единична цена €1,55/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Описание

Хит Месен коктейл е пълноценна суха храна за котки, която покрива оптимално ежедневните хранителни нужди на Вашата котка.

Компонентен състав

Дехидратирано свинско и говеждо месо, дехидратирано птиче месо, ориз, царевица, грах, говежда и свинска мазнина, хидролизиран свински дроб, цвеклов пулп, автолизирана бирена мая, рибно масло от сьомга, витаминно-минерален премикс, антиоксидант, плесен, сол.

 

Аналитичен състав

Суров протеин 28%, сурови мазнини 14%, сурови влакнини 2,5%, сурова пепел 7,1%.

 

hit cat food - meat cocktail - kibble

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg