Hit Sterilized & Urinary - Хит за кастрирани котки и с грижа за уринарното здраве 10кг

Hit Sterilized & Urinary - Хит за кастрирани котки и с грижа за уринарното здраве 10кг

10кг
€16,00
Цена при разпродажба  €16,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Hit Sterilized & Urinary - Хит за кастрирани котки и с грижа за уринарното здраве 10кг

Hit Sterilized & Urinary - Хит за кастрирани котки и с грижа за уринарното здраве 10кг

€16,00
Цена при разпродажба  €16,00 Обичайна цена 
Единична цена €1,60/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Описание

Хит за кастрирани котки е пълноценна суха храна за котки, която покрива оптимално ежедневните хранителни нужди на Вашата котка. Съобразена е със специфичните потребности на кастрираните котки.

Компонентен състав

Пшеничено брашно, птиче брашно, преработен животински протеин, животинска мазнина, ориз, бирена мая, рибно масло.

Аналитичен състав

Суров протеин 30%, сурови мазнини 10%, сурови влакнини 2,89%, сурова пепел 7%.

 

Hit neutred cats - kibble

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg