Eukanuba Adult Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за кучета от средни породи с пилешко 18 кг

Eukanuba Adult Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за кучета от средни породи с пилешко 18 кг

€66,00
Цена при разпродажба  €66,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Eukanuba Adult Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за кучета от средни породи с пилешко 18 кг

Eukanuba Adult Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за кучета от средни породи с пилешко 18 кг

€66,00
Цена при разпродажба  €66,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,67/кг
С включени данъци.

Eukanuba Adult Medium Breeds с пилешко е разработена специално за нуждите на израснали кучета от средни породи като колита,кокер шпаньоли,дакели и бигъли.Пилешкото като основна съставка предлага на кучетата естествени хранителни елементи,богати на протеини,участващи в изграждането на силна мускулатура и се понася много добре.Калцият поддържа костите здрави,а високото съдържание на антиоксиданти стимулира имунната система.Внимателно подбраната комбинация от протеини,мазнини,въглехидрати,важни витамини и минерали гарантира,че Вашето куче ще получи всички необходими хранителни вещества.Фибрите от цвекло и пребиотиците спомагат за качествено храносмилане и балансирана чревна флора,така се усвояват оптимално хранителните вещества.Богата на Omega 3 и 6 мастни киселини,храната оказва благоприятно влияние за здрава кожа и блестяща козина и намалява опадането на козината до 80%.

Състав:

Пилешко и пуешко 28% (от които пилешко 16%),царевица,пшеница,животински мазнини,сорго,ориз,ечемик,сушено цвекло (2,9%),хидролизирани животински протеини,сушено цяло яйце,рибно масло, натриев,фруктоолигозахариди (0,29%),ленено семе.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 27,0 %
  • Влага: 8,0 %
  • Мазнини: 15,0 %
  • Омега-6 мастни киселини: 3,25 %
  • Омега-3 мастни киселини: 0,39 %
  • Сурова пепел: 6,20 %

 

Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (г)
1 - 5 кг 50 - 110
5 - 10 кг 110 - 150
10 - 20 кг 150 - 250
20 - 30 кг 250 - 360
30 - 45 кг 360 - 450
45+ кг 150+ х 3

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашето куче. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg