Friskies Indoor with Turkey - Суха храна за домашни котки над 12 месечна възраст с пуешко 10кг

Friskies Indoor with Turkey - Суха храна за домашни котки над 12 месечна възраст с пуешко 10кг

10кг
€38,00
Цена при разпродажба  €38,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Friskies Indoor with Turkey - Суха храна за домашни котки над 12 месечна възраст с пуешко 10кг

Friskies Indoor with Turkey - Суха храна за домашни котки над 12 месечна възраст с пуешко 10кг

€38,00
Цена при разпродажба  €38,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,80/кг
С включени данъци.
Размер10кг

PURINA FRISKIES Indoor Cat пилешко, пуешко и зеленчуци е идеалната храна за вашата пухкава любимка. Сухата храна е предназначена за самостоятелно хранене, така че тя осигурява на котката ви всички необходими хранителни вещества и витамини и е подходяща за ежедневна употреба.

С комбинацията от пилешко, пуешко и зеленчуци сухата храна ще заинтригува и най-претенциозните котки. Храната е специално адаптирана към нуждите на котките, живеещи в домашни условия, и може да им помогне да поддържат теглото си благодарение на адаптираното си енергийно съдържание. Естествените влакнини в храната могат да намалят образуването на космени топки. С добавянето на цикория неприятните миризми в тоалетната могат да се сведат до минимум.

PURINA FRISKIES Indoor Cat пилешко, пуешко и зеленчуци, накратко:

  • Самостоятелна храна за пораснали котки
  • Специална рецепта: специално разработена за котки, които живеят само у дома
  • Балансирана и пълноценна: подходяща за ежедневното хранене на вашия любимец 
  • С важни хранителни вещества: осигурява на котката ви всестранна грижа
  • Естествени влакнини: могат да подпомогнат нормалното храносмилане
  • Намалява образуването на топки от косми: благодарение на добавената цвеклова каша
  • Намалява до минимум миризмите: цикорията помага за намаляване на неприятните миризми

Състав:


зърнени храни, месо и животински субпродукти (20%, от които 2,1% пилешко и 2,1% пуешко), растителни протеинови екстракти, вторични растителни продукти (от които 5% цвеклова каша), масла и мазнини, зеленчуци (2% сушена цикория, еквивалентни на 9% рехидратирана цикория), минерали, дрожди.


Аналитични съставки:

суров протеин 31.0 %
мазнини 10.0 %
сурови влакнини 5.0 %
сурова пепел 8.0 %
омега-6 мастни киселини 1.9 %

 

Препоръки за хранене: 

Тегло на котката Дневно количество
3 кг 40 г
4 кг 55 г
5 кг 70 г


Винаги трябва да е осигурена прясна, чиста вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg