Happy Dog Active NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Chicken,Fish&Beef- Високоенергийна храна за големи кучета с пилешко,риба,говеждо 15 кг

Happy Dog Active NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Chicken,Fish&Beef- Високоенергийна храна за големи кучета с пилешко,риба,говеждо 15 кг

€58,00
Цена при разпродажба  €58,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Happy Dog Active NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Chicken,Fish&Beef- Високоенергийна храна за големи кучета с пилешко,риба,говеждо 15 кг

Happy Dog Active NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Chicken,Fish&Beef- Високоенергийна храна за големи кучета с пилешко,риба,говеждо 15 кг

€58,00
Цена при разпродажба  €58,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,87/кг
С включени данъци.

Балансирана,високо усвояема пълноценна храна във вид на крокети за всички кучета с повишена нужда от енергия и протеини.Тази храна е подходяща особено за кърмещи и бременни кучета от 6-та седмица на бременността, за малки и по-големи кучета от едри породи от 4-5 месечна възраст и за спортни кучета с висока потребност от хранителни вещества.Happy dog Active NatureCroq не съдържа соя и брашно от остатъчни животински продукти.Храната притежава всички необходими хранителни вещества за едно балансирано хранене.Happy dog Active NatureCroq гарантира висока усвояемост благодарение на доброто качество.

Състав:

Птичи протеин (13,5 %),пшенично брашно,пълнозърнеста пшеница,царевично брашно,птича мазнина,говежда мазнина, пълнозърнест ечемик,пълнозърнеста царевица,месно брашно,преработен животински протеин,хидролизиран черен дроб,рибно брашно (1.5 %),цвеклова каша (обезмаслена),слънчогледово масло (0,9 %), ябълково пюре (0,7 %),дрожди,калиев хлорид,рапично масло (0,2 %),моркови,натриев хлорид,зелен овес,слънчоглед (0,08 %),кресон, магданоз,месо от миди,общо зелени билки (0,3 %). 

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 24,0%
  • Сурови мазнини: 18,0%
  • Сурови влакнини: 2,0%
  • Сурова пепел: 6%
  • Калций: 1,3%
Препоръки за хранене:
Тегло в кг Нормално изискване с до 3 часа упражнения/ден (гр хранене/24 часа) По-високо изискване > 3 часа упражнения/ден (гр храна/24 часа)
2кг 40гр 45гр
3.5кг 60гр 70гр
5кг 80гр 90гр
7.5кг 110гр 125гр
10кг 135гр 155гр
15кг 180гр 210гр
20кг 225гр 255гр
25кг 265гр 300гр
30кг 305гр 350гр
35кг 340гр 395гр
40кг 380гр 440гр
45кг 415гр 480гр
50кг 450гр 520гр
60кг 515гр 595гр
70кг 580гр 665гр
80кг 640гр 735гр
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg