Happy Dog Adult NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Beef&Rice - Пълноценна храна за средни и едри кучета с говеждо и ориз 15 кг

Happy Dog Adult NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Beef&Rice - Пълноценна храна за средни и едри кучета с говеждо и ориз 15 кг

€46,00
Цена при разпродажба  €46,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Happy Dog Adult NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Beef&Rice - Пълноценна храна за средни и едри кучета с говеждо и ориз 15 кг

Happy Dog Adult NaturCroq Medium&Maxi Breeds with Beef&Rice - Пълноценна храна за средни и едри кучета с говеждо и ориз 15 кг

€46,00
Цена при разпродажба  €46,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,07/кг
С включени данъци.

Рецептата на Happy Dog Adult NaturCroq с говеждо и ориз е специално адаптирана към хранителните потребности на порасналите кучета от средни и едри породи с нормално ниво на активност.Хрупкавите гранули впечатляват с интензивен вкус и балансираната си рецепта.

Happy Dog Adult NaturCroq с говеждо и ориз съдържа качествено говеждо и пълнозърнести житни култури,богати на фибри.Тя засища добре и осигурява на вашия любимец сложни въглехидрати,както и витамини от групата В и минерали.За производството на тази храна се използват предимно регионални съставки,сред които ароматни билки от природата на Бавария.Не на последно място,Happy Dog Adult NaturCroq с говеждо и ориз съдържа ценни Омега мастни киселини,които могат да подпомогнат здравето на кожата и да направят козина сияйна.

Happy Dog Natur говеждо и ориз,накратко:

  • Питателна суха храна за пораснали кучета от средни и едри породи с нормални енергийни потребности
  • Природосъобразна и балансирана:перфектно адаптирана към хранителните потребности на порасналите кучета
  • Балансирано разнообразие от протеини:високо съдържание на висококачествени животински протеини,с баварско говеждо
  • Висококачествени пълнозърнести житни култури:могат да подпомогнат чревното здраве и храносмилането,засищат добре,осигуряват сложни въглехидрати
  • Качество от региона:с натурални съставки и ценни местни билки от природата на Бавария
  • Незаменими Омега мастни киселини:ненаситените мастни киселини могат да подпомогнат здравето на кожата и блясъка на козината
  • Богата на жизненоважни вещества:с витамини от групата В,микроелементи и ценни минерали
  • Лесноусвоима:с лесносмилаем ориз
  • Без ГМО съставки,добавена захар,изкуствени оцветители и консерванти
  • Вкусна рецепта:отлично приемане
  • Хрупкави крокети:великолепна хрупкава текстура
Състав:

Месо (12%,от които говеждо 75%),пълнозърнеста царевица,царевично брашно,ориз (10,5%),пшенично брашно,пълнозърнест ечемик,пълнозърнеста пшеница,масла и мазнини,месно брашно (2,5% от говеждо),пулп от захарно цвекло (обеззахарен),хидролизиран протеин,птичи протеин,хемоглобин,ябълково кюспе (0,9%),мая,калиев хлорид,моркови,натриев хлорид,зелен овес,слънчоглед (0,08%),кресон,магданоз (общо зелени билки:0,3%)

Аналитичен състав:
Суров протеин 22.0 %
Мазнини 9.0 %
Сурови влакнини 2.5 %
Сурова пепел 5.0 %
Калций 0.7 %

 

Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (г)
1 - 5 кг 50 - 110
5 - 10 кг 110 - 150
10 - 20 кг 150 - 250
20 - 30 кг 250 - 360
30 - 45 кг 360 - 450
45+ кг 150+ х 3

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg