Hill's Science Plan Adult Small Breeds Sensitive Stomach & Skin with Chicken - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувстивитен стомах и кожа с пилешко 6 кг

Hill's Science Plan Adult Small Breeds Sensitive Stomach & Skin with Chicken - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувстивитен стомах и кожа с пилешко 6 кг

€48,50
Цена при разпродажба  €48,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Hill's Science Plan Adult Small Breeds Sensitive Stomach & Skin with Chicken - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувстивитен стомах и кожа с пилешко 6 кг

Hill's Science Plan Adult Small Breeds Sensitive Stomach & Skin with Chicken - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувстивитен стомах и кожа с пилешко 6 кг

€48,50
Цена при разпродажба  €48,50 Обичайна цена 
Единична цена €8,08/кг
С включени данъци.

С Hill's Science Plan Adult Small Breeds Sensitive Stomach & Skin с пилешко вие предоставяте на своето куче вкусна суха храна,отличаваща се със своята балансирана и особено лесносмилаема рецепта.Тя е специално разработена за порасналите кучета от дребни породи,което си личи още по размера на крокетите,който е перфектен за малките муцунки.

Тази храна е направена с ароматно пилешко месо и благодарение на апетитния си вкус се приема много добре от повечето кучета.Тя съдържа пребиотични влакнини,които могат да регулират храносмилането,както и Омега 6 мастни киселини и витамин E,които се грижат за поддържането на нормалното състояние на кожата и красотата и блясъка на козината.Hill's Science Plan Adult Small Breeds Sensitive Stomach & Skin с пилешко е балансирана пълноценна храна,подходяща за ежедневното хранене на вашето куче.

Hill's Science Plan Adult Small Breeds Sensitive Stomach & Skin с пилешко,накратко:

  • Суха храна за пораснали кучета от дребни породи с тегло до 10кг
  • С пребиотични влакнини:предпоставка за нормална чревна функция  
  • С антиоксиданти:клинично тествани,особено важни за кучетата от дребни породи,могат да допринесат за нормалното функциониране на имунната система
  • С Омега 6 мастни киселини:могат да допринесат за поддържането на нормалното състояние на кожата и красотата и блясъка на козината
  • Висококачествени суровини:от подбрани продукти,с жизненоважни хранителни вещества и витализиращи съставки
  • Идеален размер на крокетите:перфектен за малките муцунки
  • Без:изкуствени консерванти,оцветители и овкусители
  • Препоръчвана от ветеринарите
Състав:

Пилешко и пуешко брашно (пиле 9%,общо птиче месо 15%),счупен ориз,царевица,кафяв ориз,царевично протеиново брашно,ечемик,овес,животински мазнини,протеинов хидролизат,растително масло,сушени цвеклови стърготини (2,5%),ленено семе,минерални вещества,сушени яйца.

Аналитичен състав:
Суров протеин 22.5 %
Мазнини 14.2 %
Сурови влакнини 1.7 %
Сурова пепел 5.0 %
Калций 0.8 %

 

Препоръки за хранене:

Hill's Science Plan Adult Small Breeds Sensitive Stomach & Skin с пилешко е самостоятелна храна за кучета.

Тегло на кучето Дневно количество в грамове
1,5 кг 40
2 кг 50
3 кг 70
4 кг 85
5 кг 100
7,5 кг 135
10 кг 170
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Hill's Science Plan Puppy Small Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи с пилешко 6 кг
Hill's
Hill's Science Plan Puppy Small Breeds with...6.0 kg
€44,00
€7,33/kg
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg