Hill's Science Plan Sterilised Adult Cat - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко 10 кг

Hill's Science Plan Sterilised Adult Cat - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко 10 кг

10кг
€81,00
Цена при разпродажба  €81,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Hill's Science Plan Sterilised Adult Cat - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко 10 кг

Hill's Science Plan Sterilised Adult Cat - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко 10 кг

€81,00
Цена при разпродажба  €81,00 Обичайна цена 
Единична цена €8,10/кг
С включени данъци.
Размер10кг

С по-малко мазнини, но с пълноценен вкус: Hill's Science Plan Sterilised Cat Adult 1+ с патешко е идеалната основна храна за котки, на които им се налага да внимават за добрата си форма, но които не желаят да се отказват от кулинарните удоволствия. Тази храна е създадена специално за кастрирани котки.

Hill's Science Plan Sterilised Cat Adult 1+ с вкусно патешко съдържа по-малко мазнини от обикновените храни за пораснали котки и ги снабдява с пълноценни протеини, както и с други важни хранителни и витализиращи съставки. Оптимизираното съдържание на минерали има за цел да облекчи пикочните пътища, което може да допринесе за поддържане на тяхната нормална функция. Тази котешка храна се отличава с балансирано съдържание и е перфектна за ежедневното хранене на вашата пухкава любимка.

Hill's Science Plan Sterilised Cat Adult 1+ с патешко, накратко:

  • Суха храна за пораснали кастрирани котки. Подходяща и за кастрирани котенца на възраст над 6 месеца.
  • Контрол на теглото: специалната рецепта с намалено съдържание на мазнини може да спомогне за поддържане на идеалното тегло
  • Приготвена с патешко: много вкусна, снабдява вашата котка с пълноценни протеини
  • Балансирано съдържание на минерални вещества: може да допринесе за поддържане на нормалната функция на пикочните пътища
  • Обогатена с L- карнитин
  • Препоръчвана от ветеринарните лекари
  • Без изкуствени аромати, оцветители и консерванти
Състав:


царевица, натрошен ориз, пшеница, брашно от пилешко и пуешко месо, грахов протеин, царевичен глутен на прах, животински мазнини, брашно от патешко месо (4 %), минерали, хидролизирани протеини, рибено масло, соево олио, L-карнитин, овесени кълнове, фруктоолигозахариди, витамини, таурин, микроелементи и бета-каротин. С натурални антиоксиданти (смесени токофероли).

Аналитичен състав:
суров протеин 31.8 %
мазнини 10.5 %
сурови влакнини 1.1 %
сурова пепел 5.8 %
Препоръки за хранене:


Hill's Science Plan Adult Sterilised с патешко е е самостоятелна храна за пораснали кастрирани котки на възраст до 6 години.

Пораснали котки на възраст над 1 година

Тегло на котката Дневно количество 
2 кг 35 г
3 кг 50 г
4 кг 60 г
5 кг 70 г
6 кг 80 г
7 кг + 13 г на кг
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Hill's Science Plan Urinary Health Adult Cat - Пълноценна храна за котки с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг
Hill's
Hill's Science Plan Urinary Health Adult Cat7.0 kg
€67,00
€9,57/kg
N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg