Hill's Science Plan Urinary Health Adult Cat - Пълноценна храна за котки с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг

Hill's Science Plan Urinary Health Adult Cat - Пълноценна храна за котки с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг

7кг
€67,00
Цена при разпродажба  €67,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Hill's Science Plan Urinary Health Adult Cat - Пълноценна храна за котки с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг

Hill's Science Plan Urinary Health Adult Cat - Пълноценна храна за котки с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг

€67,00
Цена при разпродажба  €67,00 Обичайна цена 
Единична цена €9,57/кг
С включени данъци.
Размер7кг

Котките често имат по-чувствителна пикочна система в сравнение с други домашни любимци. Hill's Science Plan Urinary Health Adult 1+ с пилешко съдържа идеално съотношение на минерали, което може да подпомогне нормалното функциониране на пикочната система. Благодарение на подбраното енергийно съдържание, сухата храна може да се използва и при кастрирани котки, като улеснява контрола на теглото.

Витамин Е и омега-6 мастни киселини могат да подпомогнат блясъка на козината и нормалното състояние на кожата. Балансираното съотношение на хранителните вещества се допълва от вкусно пилешко месо, което привлича към купичката дори и най-капризните котки.

Hill's Science Plan Urinary Health Adult 1+ с пиле, накратко:

  • Пълноценна храна за пораснали котки
  • Адаптирано съдържание на минерали: може да подпомогне естествената функция на пикочните пътища
  • Подходящо енергийно съдържание: подходяща и за кастрирани котки
  • Балансирано съотношение на хранителните вещества: перфектно съчетание от витамини, минерали, енергия и протеини
  • Витамин Е и омега-мастни киселини: могат да подпомогнат нормалното състояние на кожата и лъскавата козина
  • От висококачествени съставки: за най-добра приемливост
Състав:

Брашно от пилешко и пуешко месо (пилешко 19%, общо птиче месо 29%), царевица, счупен ориз, пшеница, царевично протеиново брашно, животински мазнини, минерални вещества, рибено масло, протеинов хидролизат, растително масло.

Аналитичен състав:
суров протеин 34.8 %
мазнини 11.6 %
сурови влакнини 1.1 %
сурова пепел 5.8 %

 

Препоръки за хранене:


Hill's Science Plan Urinary Health Adult 1+ с пиле e самостоятелна храна за котки.
 

Тегло на котката Количество в г/ден
2 кг 35 г
3 кг 50 г
4 кг 60 г
5 кг 70 г
6+ кг 13 г на кг телесно тегло

 

Винаги трябва да има чиста и свежа питейна вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Hill's Science Plan Sterilised Adult Cat - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко 10 кг
Hill's
Hill's Science Plan Sterilised Adult Cat10.0 kg
€81,00
€8,10/kg
N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg