Ljubimetz Cat Food with Chicken - Любимец храна за котки с пилешко 10кг

Ljubimetz Cat Food with Chicken - Любимец храна за котки с пилешко 10кг

10кг
€15,50
Цена при разпродажба  €15,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Ljubimetz Cat Food with Chicken - Любимец храна за котки с пилешко 10кг

Ljubimetz Cat Food with Chicken - Любимец храна за котки с пилешко 10кг

€15,50
Цена при разпродажба  €15,50 Обичайна цена 
Единична цена €1,55/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Любимец – Пиле е пълноценна храна за котки, съставена по премиум формула, с добавено свежо пилешко месо и други лесносмилаеми пилешки протеини. Те са необходима част от диетата на вашата котка, която като хищник по природа, допълва своите енергийни нужди с тях. Пилешкото също така е богато на редица витамини, минерали и ценни аминокиселини. Незаменимата за котките аминокиселина таурин, също е част от състава. Рецептата съдържа всички жизненоважни хранителни вещества и ключови съставки, необходими за балансираното хранене на вашия домашен любимец.

Компонентен състав:

Дехидратирано пилешко месо, ориз, прясно пилешко месо /мин 5%/, пилешка мазнина, царевично брашно, хидролизиран пилешки дроб, царевичен глутен, автолизирана бирена мая, цвеклов пулп, рибено масло от сьомга, яйца, витаминно-минерален премикс, антиоксидант, консервант, сол /натриев хлорид/.

Аналитичен състав

Суров протеин 30%, сурови мазнини 15%, сурови влакнини 2,3%, сурова пепел 7%.

 

ljubimetz cat food - Chicken - kibble

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg