Ljubimetz Cat Food MIX - Любимец храна за котки микс 10кг

Ljubimetz Cat Food MIX - Любимец храна за котки микс 10кг

10кг
€15,50
Цена при разпродажба  €15,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Ljubimetz Cat Food MIX - Любимец храна за котки микс 10кг

Ljubimetz Cat Food MIX - Любимец храна за котки микс 10кг

€15,50
Цена при разпродажба  €15,50 Обичайна цена 
Единична цена €1,55/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Любимец МИКС е пълноценна суха храна за котки, която покрива оптимално ежедневните хранителни нужди на Вашата котка.

Компонентен състав: Дехидратирано пилешко и телешко месо, дехидратирана цяла риба, прясно месо /микс/, свински чернодробен бульон, ориз, пшенично брашно, царевично брашно, грах, цвеклов пулп, бирена мая, птича мазнина, слънчогледово олио, цели яйца, витаминно-минерален премикс, антиоксидант - токоферолов екстракт от растително масло, консервант, сол /натриев хлорид/.

Аналитичен състав: Суров протеин 30%, сурови мазнини 15%, сурови влакнини 2,3%, сурова пепел 7%.

 

ljubimetz Cat food Mix - kibbles

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg