Ljubimetz Duck - Пълноценна храна за големи кучета с патешко 10 кг

Ljubimetz Duck - Пълноценна храна за големи кучета с патешко 10 кг

€20,00
Цена при разпродажба  €20,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Ljubimetz Duck - Пълноценна храна за големи кучета с патешко 10 кг

Ljubimetz Duck - Пълноценна храна за големи кучета с патешко 10 кг

€20,00
Цена при разпродажба  €20,00 Обичайна цена 
Единична цена €2,00/кг
С включени данъци.

Любимец Патешко месо е пълноценна монопротеинова храна за големи кучета,разработена по специална хипоалергенна формула.Съдържа патешко месо,като източник на лесносмилаем животински протеин.То е богато на витамини от група B и минерали (селен,жeлязо,цинк),които укрепват имунната система и регулират метаболизма.Протеинът от патешко месо е лесноусвоим и с балансиран аминокиселинен състав.Въпреки че патешкото месо е добило популярност като „по-мазно“,то е с високо съдържание на полезни ненаситени мастни киселини,които в комбинация с протеина подпомагат за изграждането на здрави кости и мускули.Патешкото месо е предпочитано от голяма част от кучетата заради вкуса си и подходящо за такива,склонни към хранителни алергии.

Състав:

Свежо и дехидратирано патешко месо /44%/,ориз,картоф,царевица,грах,патешка мазнина,бульон от варено патешко месо,хидролизиран птичи дроб,цвеклов пулп,ябълка,розмарин,витаминно-минерален премикс,глюкозамин,хондроитин,антиоксидант,инхибитор на плесени.

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 27%
  • Сурови мазнини: 15%
  • Сурова пепел: 8%
  • Влакнини: 2,7%
  • Калций: 1,9%
Препоръки за хранене:

Тегло на кучето 1 часа активност на ден 1 - 3 часа активност на ден
1 кг 35 г 40 г
5 кг 105 г 120 г
10 кг 165 г 190 г
15 кг 215 г 250 г
20 кг 260 г 300 г
25 кг 305 г 350 г
35 кг 380 г 435 г
45 кг 450 г 515 г
60 кг 550 г 625 г
70 кг 610 г 695 г

Винаги подсигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg