Ljubimetz Junior - Пълноценна храна за подрастващи кучета с птиче месо 10 кг

Ljubimetz Junior - Пълноценна храна за подрастващи кучета с птиче месо 10 кг

€15,00
Цена при разпродажба  €15,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Ljubimetz Junior - Пълноценна храна за подрастващи кучета с птиче месо 10 кг

Ljubimetz Junior - Пълноценна храна за подрастващи кучета с птиче месо 10 кг

€15,00
Цена при разпродажба  €15,00 Обичайна цена 
Единична цена €1,50/кг
С включени данъци.

Любимец Бебе е пълноценна суха храна за подрастващи кученца,подходяща за хранене от 2 до 12 месеца.

  • Оптимален растеж:идеален хранителен профил,съобразен с потребностите на кученцата в периода им на растеж
  • Балансирано съдържание на минерали:важно за осигуряване на развитието на здрава костна система и зъби
  • Пълноценни протеини:способстват за изграждането и поддържането на мускулната маса
  • Много добра на вкус:отличен прием на храната сред кучетата
  • С добавен натурален консервант
Състав:

Дехидратирано пилешко месо 45%,хидролизиран птичи дроб,ориз,царевица,пилешка мазнина,масло от сьомга 2%,цвеклов пулп,автолизирана бирена мая,грах,сушена ябълка,витаминно-минерален премикс,глюкозамин,хондроитин,сол /натриев хлорид/,натурален антиоксидант,консервант.

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 30%
  • Влага: 9%
  • Сурови мазнини: 14%
  • Сурови влакнини: 2%
  • Сурова пепел: 7%
  • Калций: 2,2%
Препоръки за хранене:

 

Крайно тегло на кучето Възраст 1,5 – 3 месеца Възраст 4 – 5 месеца Възраст 6 – 8 месеца Възраст 9 – 12 месеца
10 кг 80 - 115 г 120 - 140 г 145 г 145 г
15 кг 85 - 145 г 160 - 180 г 200 - 220 г 220 г
20 кг 90 - 155 г 170 - 190 г 220 - 240 г 240 - 250 г
25 кг 95 - 195 г 225 - 245 г 295 - 350 г 350 - 360 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg