Ljubimetz Premium Mini - Пълноценна храна за дребни кучета с прясно говеждо и свинско месо 3 кг

Ljubimetz Premium Mini - Пълноценна храна за дребни кучета с прясно говеждо и свинско месо 3 кг

€7,00
Цена при разпродажба  €7,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Ljubimetz Premium Mini - Пълноценна храна за дребни кучета с прясно говеждо и свинско месо 3 кг

Ljubimetz Premium Mini - Пълноценна храна за дребни кучета с прясно говеждо и свинско месо 3 кг

€7,00
Цена при разпродажба  €7,00 Обичайна цена 
Единична цена €2,33/кг
С включени данъци.

Любимец ”Прясно говеждо и свинско месо с ориз, царевица и зеленчуци” е балансирана храна,която осигурява пълноценни,лесносмилаеми животински протеини на Вашето куче.Храната се грижи да покрие оптимално ежедневните хранителни нужди на домашния Ви любимец.

Състав:

Прясно говеждо месо 17%,прясно свинско месо 15%,дехидратирано говеждо месо 11%,дехидратирано свинско месо 11%,ориз 20%,царевица 10%,грахово брашно 7%,говежда и свинска мазнина,рибено масло,овкусител  - хидролизиран свински дроб,зеленчуци,билки,витаминно-минерален премикс,натриев хлорид.

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 24%
  • Сурови мазнини: 15%
  • Сурови влакнини: 2%
  • Сурова пепел: 7,2%
Препоръки за хранене:

Тегло на кучето 1 часа активност на ден 1 - 3 часа активност на ден
1 кг 35 г 40 г
5 кг 105 г 120 г
10 кг 165 г 190 г
15 кг 215 г 250 г
20 кг 260 г 300 г
25 кг 305 г 350 г
35 кг 380 г 435 г
45 кг 450 г 515 г
60 кг 550 г 625 г
70 кг 610 г 695 г

Винаги подсигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg