Ljubimetz Premium Dog Food Mini - Пълноценна храна за кучета с говеждо,свинско и риба с картофи 12 кг

Ljubimetz Premium Dog Food Mini - Пълноценна храна за кучета с говеждо,свинско и риба с картофи 12 кг

€32,00
Цена при разпродажба  €32,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Ljubimetz Premium Dog Food Mini - Пълноценна храна за кучета с говеждо,свинско и риба с картофи 12 кг

Ljubimetz Premium Dog Food Mini - Пълноценна храна за кучета с говеждо,свинско и риба с картофи 12 кг

€32,00
Цена при разпродажба  €32,00 Обичайна цена 
Единична цена €2,67/кг
С включени данъци.

Premium Dog Food – Говеждо,свинско и риба с картофи е пълноценна премиум клас храна,която покрива оптимално ежедневните хранителни нужди на Вашето куче.Комбинацията от свежи червени меса и свежа сьомга доставя балансирано разнообразие от аминокиселини и гарантира отлична усвояемост,без да натоварва храносмилателния тракт на Вашия любимец.Добавените два вида картоф осигуряват равномерен и продължителен приток на енергия,като същевременно храната не е с висок гликемичен индекс.Съчетаните говежда и свинска мазнина,и масло от сьомга допринасят за оптималния растеж,както и за гладката кожа,бляскавата козина и здравата мускулатура на Вашето куче.

БЕЗ зърно.БЕЗ глутен.БЕЗ соя и заместители на месо.

Съдържа 40% прясно месо.

Състав:

Прясно свинско месо 20%,прясно месо от сьомга 20%,дехидратирано говеждо месо 10%,дехидратирано свинско месо 10%,картофено брашно 19,9%,сладък картоф 2%,говежда и свинска мазина 3%,рибено масло,грахово брашно,пивни дрожди,пилешки и свински чернодробен бульон,сушени ябълки,ленено семе,микс от зеленчуци,билкови продукти пробиотик,пребиотик,витаминно-минерален премикс,омега 3,бетакаротен,юка шидигера.

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 26%
  • Сурови мазнини: 15%
  • Сурови влакнини: 2,1%
  • Сурова пепел: 8%
Препоръки за хранене:

Тегло на кучето 1 часа активност на ден 1 - 3 часа активност на ден
1 кг 35 г 40 г
5 кг 105 г 120 г
10 кг 165 г 190 г
15 кг 215 г 250 г
20 кг 260 г 300 г
25 кг 305 г 350 г
35 кг 380 г 435 г
45 кг 450 г 515 г
60 кг 550 г 625 г
70 кг 610 г 695 г

Винаги подсигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg