Matisse with Chicken&Rice – Пълноценна храна за котки с пилешко и ориз 10кг

Matisse with Chicken&Rice – Пълноценна храна за котки с пилешко и ориз 10кг

10кг
€43,50
Цена при разпродажба  €43,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Matisse with Chicken&Rice – Пълноценна храна за котки с пилешко и ориз 10кг

Matisse with Chicken&Rice – Пълноценна храна за котки с пилешко и ориз 10кг

€43,50
Цена при разпродажба  €43,50 Обичайна цена 
Единична цена €4,35/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Matisse Chicken & Rice – пълноценна храна за зрели котки с нормални нива на физическа активност, съдържаща само най-добрите съставки за здравословна и балансирана диета: пилешко месо и ориз, които гарантират оптимално количество калории, протеини и висока усвояемост.

Храна с отличен вкус, която съдържа оптимални количества таурин, основен протеин, балансирано съотношение на Омега-3 и Омега-6 мазнини, както и витамини и минерали необходими за правилна и балансирана диета.

Състав:

Дехидратирано пилешко (32%), ориз (25%), царевица, дехидратирана риба, пилешка мазнина, хидролизиран животински протеин, сушена цвеклова каша, рибено масло, растително масло, царевичен глутен, дехидратирани цели яйца, натриев хлорид, калиев хлорид, калциев сулфат дихидрат, бирена мая на прах.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg