Minkas Perfect Mix with Poultry, Fish & Lamb - Балансирана храна за котки с микс птиче, риба и агнешко 10кг

Minkas Perfect Mix with Poultry, Fish & Lamb - Балансирана храна за котки с микс птиче, риба и агнешко 10кг

10кг
€38,50
Цена при разпродажба  €38,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Minkas Perfect Mix with Poultry, Fish & Lamb - Балансирана храна за котки с микс птиче, риба и агнешко 10кг

Minkas Perfect Mix with Poultry, Fish & Lamb - Балансирана храна за котки с микс птиче, риба и агнешко 10кг

€38,50
Цена при разпродажба  €38,50 Обичайна цена 
Единична цена €3,85/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Happy Cat Minkas Perfect Mix е особено добре балансирана пълноценна храна за възрастни котки. С вкусно птиче месо, фино агнешко месо и вкусна риба тази суха храна добавя вълнение към диетата на вашата котка. Вкусната смес от гранули се приема добре и се понася добре. Нашата рецепта, с висок дял на висококачествени животински протеини, е 100% натурална и балансирана. Тази вкусна суха храна съдържа много витамини и минерали и подпомага имунната система. Нашите рецепти естествено не съдържат изкуствени ароматизатори и консерванти.

Разглезете котката си с нашата перфектна смес Minkas с наситен, богат вкус. Вкусната храна е богата на омега-3 и омега-6 мастни киселини, които поддържат здрава козина и кожа на вашата котка.

Състав:

животински протеин* (25% от птиче месо), пшенично брашно, царевица, пшеница, царевично брашно, масла и мазнини, рибно брашно (3%), хидролизиран протеин*, агнешки протеин* (2,5%), оризово брашно, лигноцелулоза, хемоглобин*, цвеклова каша* (обезмаслена), картофен протеин*, ябълково пюре*, натриев хлорид, калиев хлорид, юка шидигера* (0,04%);

Аналитичен състав:

  • уров протеин: 30,0%
  • сурови мазнини: 12,0%
  • сурови влакнини: 3,0%
  • сурова пепел: 7,0%
  • калций: 1,3%
  • омега 6 мастни киселини: 2,5%
  • омега 3 мастни киселини: 0,3%

Инструкции за хранене:

Тегло на котката в кг Количество храна (гр/ден)за котка на закрито Количество храна (гр/ден)за котка на открито
2 35 40
3 45 50
4 55 60
5 65 70
6 75 80
7 80 90
8 90 95
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Minkas Junior Care with Poultry - Пълноценна храна за подрастващи котки с птиче месо 10кг
Happy Cat
Minkas Junior Care with Poultry10.0 kg
€42,50
€4,25/kg
Minkas Sterilised with Poultry - Пълноценна храна за кастрирани котки с птиче месо 10кг
Happy Cat
Minkas Sterilised with Poultry10.0 kg
€42,50
€4,25/kg
N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg