N&D Adult Cat Tropical Selection Neutered with Chicken - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 5 кг

N&D Adult Cat Tropical Selection Neutered with Chicken - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 5 кг

5кг
€41,00
Цена при разпродажба  €41,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
N&D Adult Cat Tropical Selection Neutered with Chicken - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 5 кг

N&D Adult Cat Tropical Selection Neutered with Chicken - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 5 кг

€41,00
Цена при разпродажба  €41,00 Обичайна цена 
Единична цена €8,20/кг
С включени данъци.
Размер5кг

Открийте N&D Cat Tropical Selection Neutered с пиле, специално разработена храна за котки от всички възрасти и породи. Тази уникална смес от тропически плодове като папая, манго, киви, ананас и банан, съчетана с древни зърнени култури като лимец и овес, осигурява балансирана и лесно смилаема храна за вашата котка.

N&D Tropical Selection на Farmina осигурява ценни витамини и естествени антиоксиданти. Освен това 92% от общото съдържание на протеини идва от животински източници, за да се осигури на любимеца ви природосъобразна диета. Храната създава дълготрайно усещане за ситост и по този начин може да помогне за регулиране на теглото. Тя е и източник на пребиотици, които допринасят за оптималното храносмилане.

N&D Cat Tropical Selection Neutered с пиле, накратко:
 

  • Балансирана суха храна за котки от всички възрасти и породи
  • С тропически плодове: богати на естествени антиоксиданти и витамини
  • Съдържа древни зърнени култури: лимец и овес с нисък гликемичен индекс
  • Природосъобразна: 92% от общото съдържание на протеини идва от животински източници.
  • Дълготрайна ситост: подпомага контрола на теглото
  • Източник на витамин С: подпомага защитните сили на организма
  • Доставя пребиотици: подпомагат оптималното храносмилане
  • С L-карнитин
Състав:

пилешко месо (20%), сушен пилешки протеин (20%), лимец (12%), овес (12%), сушено кълцано цвекло, сушен протеин от херинга, брашно от люцерна, сушени яйца, пилешка мазнина, рибено масло (от херинга), сушени моркови, инулин, фрукто-олигозахариди, екстракт от дрожди (източник на манан-олигозахариди), сушен банан (0,5%), сушено киви (0,5%), сушено манго (0,5%), сушена папая (0,5%), сушен ананас (0,5%), сушен спанак, семена и люспи от псилиум, натриев хлорид, сушена бирена мая, куркума, екстракт от алое вера.

Аналитичен състав:
суров протеин 31.0 %
мазнини 11.0 %
сурови влакнини 6.5 %
сурова пепел 8.2 %
влажност 8.0 %

 

Препоръки за хранене:

Farmina N&D Cat Tropical Selection Neutered с пиле е самостоятелна храна за котки.
 

Тегло на котката Дневно количество
2 кг 27 - 36 g
2,5 кг 32 - 42 g
3 кг 36 - 47 g
3,5 кг 40 - 52 g
4 кг 43 - 57 g
4,5 кг 46 - 62 g
5 кг 50 - 67 g
 5,5 кг 54 - 71 g
6 кг 57 - 75 g
6,5 кг 60 - 80 g


Винаги трябва да осигурявате чиста и прясна питейна вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg