N&D Tropical Selection Adult Small Breeds with Salmon&Tropical fruits – Пълноценна храна за кучета от дребни породи със сьомга и тропически плодове 5 кг

N&D Tropical Selection Adult Small Breeds with Salmon&Tropical fruits – Пълноценна храна за кучета от дребни породи със сьомга и тропически плодове 5 кг

€33,00
Цена при разпродажба  €33,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
N&D Tropical Selection Adult Small Breeds with Salmon&Tropical fruits – Пълноценна храна за кучета от дребни породи със сьомга и тропически плодове 5 кг

N&D Tropical Selection Adult Small Breeds with Salmon&Tropical fruits – Пълноценна храна за кучета от дребни породи със сьомга и тропически плодове 5 кг

€33,00
Цена при разпродажба  €33,00 Обичайна цена 
Единична цена €6,60/кг
С включени данъци.

Пълноценна суха храна за кучета от дребни породи в зряла възраст над 1 година. Рецепта със сьомга, спелта, овесени ядки и тропически плодове.

Natural & Delicious Tropical Selection е пълноценна гама храни със стари сортове зърнени култури, селекция от тропически плодове и с 90% протеини от животински произход.

  • Здравословна и вкусна храна с подбрани съставки
  • Със стари сортове зърнени култури с нисък гликемичен индекс, които насърчават продължителното чувство за ситост
  • С разнообразни тропически плодове като банан, киви, манго, папая и ананас, богати на витамини, минерали и антиоксиданти
  • Със сьомга – богат източник на Омега 3 мастни киселини, антиоксиданти, витамини от група B, селен, калий и др.
  • С пребиотици, фибри, инулин и псилиум, които регулират стомашно-чревната флора, подобряват храносмилането и оптималното усвояване на микроелементи
  • С хондроитин и глюкозамин за здрави стави
  • Богати на ненаситени мастни киселини за здрава кожа и лъскава козина
  • С натурални антиоксиданти за силна имунна защита

Избирайки Natural & Delicious, Вие давате на любимеца си не само здравословна, но и вкусна храна, с подбрани съставки с най-високо качество, създадена след години проучвания от екипа на Farmina Vet Research в сътрудничество с Катедрата по хранене на животни в Неаполския университет.

Състав:

Сьомга (20%), дехидратиран протеин от сьомга (20%), спелта (12%), овесени ядки (12%), рибено масло (от херинга), дехидратиран протеин от херинга, сушена пулпа от цвекло, сушени моркови, брашно от люцерна, инулин, фруктоолигозахариди, екстракт от дрожди (източник на мано-олигозахариди), сушен банан (0,5%), сушено киви (0,5%), сушено манго (0,5%), сушена папая (0,5%), сушен ананас (0,5%), сушен спанак, люспи и семена от псилиум, натриев хлорид, суха бирена мая, куркума, екстракт от aloe vera.

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 27,00%
  • Влага: 9,00%
  • Сурови мазнини: 16,00%
  • Сурови влакнини: 2,90%
  • Сурова пепел: 7,90%
  • Калций: 0,90%
  • Омега-6: 1,60%
  • Омега-3: 2,00%
Препоръки за хранене:
Тегло на кучето 1 часа активност на ден 1 - 3 часа активност на ден
1 кг 35 г 40 г
5 кг 105 г 115 г
10 кг 165 г 185 г

Винаги подсигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg