Cat Chow Special Care Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 15кг

Cat Chow Special Care Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 15кг

15кг
€64,00
Цена при разпродажба  €64,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Cat Chow Special Care Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 15кг

Cat Chow Special Care Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 15кг

€64,00
Цена при разпродажба  €64,00 Обичайна цена 
Единична цена €4,27/кг
С включени данъци.
Размер15кг

PURINA Cat Chow Adult Special Care Sterilised е пълноценна храна, създадена специално за кастрирани котки на възраст над 1 година. След операцията нуждите на котката се променят значително — тя губи естествения контрол над апетита си и започва да приема повече храна, отколкото ѝ е нужно, докато енергийните ѝ потребности намаляват. Това лесно води до напълняване.

Храната е разработена така, че да отговори на тези промени:

  • Контролира приема на калории и помага за поддържане на здравословно тегло след кастрация.
  • Поддържа здравето на пикочопроводите — регулираното съдържание на минерали поддържа ниско pH на урината, което е важно за стерилизираните котки, по-склонни към камъни в пикочопроводите.
  • Високото съдържание на качествени животински протеини съхранява мускулната маса и структурата на мускулите.
  • Съдържа таурин — жизненоважно вещество, което организмът на котката не произвежда сам. Той подпомага сърдечните функции и зрението.
  • Прецизно дозираното количество фосфор подобрява функциите на бъбреците.
  • Богата е на витамин E, който подпомага естествените защитни сили на организма.
  • Съдържа специална комбинация от натурални съставки — магданоз, спанак, моркови и грах.
  • Подпомага здравословно храносмилане и пълноценно усвояване на хранителните вещества, което намалява количеството на изпражненията.
  • Без изкуствени оцветители, ароматизатори и консерванти.

Състав:

зърнени култури, екстракт от растителни протеини, месо и месни продукти (минимум 14 %), масла и мазнини, зеленчуци (сушени стърготини от цикория 2 %, моркови 1,3 %, спанак 1,3 %, грах 1,3 %), натурални растителни продукти (сушени стърготини от рапица 2,7 %, магданоз 0,4 %), мая, минерали.

Аналитични съставки:

суров протеин 35.0 %
мазнини 9.0 %
сурови влакнини 3.5 %
сурова пепел 8.0 %

 

Препоръчително количество храна на ден според производителя (г/ден):
 

тегло дневна доза (г/ден)
2 - 4 кг 35 - 70 г
4 - 6 кг 70 - 100 г

Предоставяйте на животните чиста и прясна питейна вода по всяко време.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Rabbit - Пълноценна храна за кастрирани котки със заешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€79,50
€7,95/kg
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Duck&Liver - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и дроб 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€82,50
€8,25/kg
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken10.0 kg
€81,50
€8,15/kg
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината със сьомга 10кг
Purina
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with ...10.0 kg
€81,50
€8,15/kg