Cat Chow Special Care 3 in 1 - Пълноценна храна за котки 3 в 1 с пуешко 15кг

Cat Chow Special Care 3 in 1 - Пълноценна храна за котки 3 в 1 с пуешко 15кг

15кг
€64,00
Цена при разпродажба  €64,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Cat Chow Special Care 3 in 1 - Пълноценна храна за котки 3 в 1 с пуешко 15кг

Cat Chow Special Care 3 in 1 - Пълноценна храна за котки 3 в 1 с пуешко 15кг

€64,00
Цена при разпродажба  €64,00 Обичайна цена 
Единична цена €4,27/кг
С включени данъци.
Размер15кг

PURINA Cat Chow Special Care 3 в 1 с пуешко осигурява пълноценно и здравословно хранене за Вашата котка. Пуешкото, като пълноценен източник на качествени животински протеини, и грижливо подбраните натурални съставки са предпоставка за добрата поносимост и лесна смилаемост на храната. Съдържащата се в нея комбинация 3 в 1 се грижи за добре функционираща отделителна система, против образуването на космени топки в стомаха, а посредством натуралните влакна в нея ефективно се грижи и за здравето на зъбите. С натрий и комбинация от баластни вещества с пребиотично действие, PURINA Cat Chow Special Care 3 в 1 с пуешко регулира храносмилането и подпомага баланса в чревната флора. Зеленчуците, като цикория, спанак и моркови придават идеален завършек на тази перфектна суха храна.

PURINA Cat Chow Special Care 3 в 1 с пуешко, накратко:

  • Самостоятелна храна за котки
  • С пуешко, като пълноценен източник на качествени животински протеини: минимум 14 %
  • Качествени съставки с натурален произход
  • С комбинирано действие 3 в 1: за здрави пикочни пътища, против образуване на космени топки и с грижа за зъбите
  • Натрий за балансирана чревна флора: комбинация от баластни вещества с пребиотично действие
  • Със зеленчуци и пълнозърнести житни култури като вкусно и здравословно допълнение

Състав:


зърнени култури (34% пълнозърнести*), месо и месни субпродукти (20%), растителни белтъчни екстракти, вторични растителни продукти (5,4% сушени парченца захарно цвекло, 0,07% сушен магданоз, равняващ се на 0,4% магданоз *), масла и мазнини, зеленчуци* (2% сушен корен от цикория, 0,07% сушени моркови, равняващи се на 0,4% моркови, 0,07% сушен спанак, равняващ се на 0,4% спанак), минерали, мая* (0,3%). 

Аналитични съставки:

суров протеин 32.0 %
мазнини 11.0 %
сурови влакнини 5.5 %
сурова пепел 7.5 %

 

Препоръчително количество храна на ден според производителя (г/ден):
 

тегло дневна доза (г/ден)
2 - 4 кг 35 - 70 г
4 - 6 кг 70 - 100 г

Предоставяйте на животните чиста и прясна питейна вода по всяко време.

 

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Rabbit - Пълноценна храна за кастрирани котки със заешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€79,50
€7,95/kg
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Duck&Liver - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и дроб 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€82,50
€8,25/kg
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken10.0 kg
€81,50
€8,15/kg
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината със сьомга 10кг
Purina
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with ...10.0 kg
€81,50
€8,15/kg