Friskies Adult with Chicken - Суха храна за котки над 12 месечна възраст с пилешко 10кг

Friskies Adult with Chicken - Суха храна за котки над 12 месечна възраст с пилешко 10кг

10кг
€33,00
Цена при разпродажба  €33,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Friskies Adult with Chicken - Суха храна за котки над 12 месечна възраст с пилешко 10кг

Friskies Adult with Chicken - Суха храна за котки над 12 месечна възраст с пилешко 10кг

€33,00
Цена при разпродажба  €33,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,30/кг
С включени данъци.
Размер10кг

PURINA Friskies Adult Cat с пилешко и зеленчуци предлага на вашата котка вкусна и балансирана храна. Сухата храна е с особено изкусителен и интензивен аромат на пилешко, на който никоя котка няма да устои. Рецептата съдържа подбрани и висококачествени съставки, за да осигури на вашата любимка възможно най-добрата грижа.

Мастните киселини могат да спомогнат за поддържането на меката кожа и лъскавата козина на котката ви. Освен това храната не съдържа изкуствени оцветители, аромати и консерванти. PURINA Friskies Adult Cat с пилешко и зеленчуци е идеалният избор за щастлива и доволна котка.

PURINA Friskies Adult с пиле и зеленчуци, накратко:

  • Самостоятелна храна за пораснали котки
  • Балансирана и пълноценна: подходяща за ежедневното хранене на вашия любимец  
  • Висококачествено съдържание: подбрана рецепта и съставки
  • Мастни киселини Омега-6: спомагат за поддържането на лъскава козина и гладка кожа
  • Без изкуствени оцветители, овкусители и консерванти

Състав:

зърнени храни, месо и  животински субпродукти (20%, включително пуешко 2% и пилешко 2% в гранулите с форма на ромб и на бутче*), растителни протеинови екстракти, масла и мазнини, вторични продукти от растителен произход, минерали, дрожди, зеленчуци (0,6% сушени зеленчуци, еквивалентни на 4% рехидратирани зеленчуци в гранулите с три лъча**).


Аналитични съставки

суров протеин 30.0 %
мазнини 11.0 %
сурови влакнини 3.0 %
сурова пепел 8.0 %

 

Препоръки за хранене:
 

Тегло на котката Дневно количество
3 кг  45 г
4 кг 60 г
5 кг  75 г


Винаги трябва да осигурявате чиста и прясна питейна вода.
 

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg