Purina PRO PLAN® Delicate Adult Cat with Turkey - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко 10 кг

Purina PRO PLAN® Delicate Adult Cat with Turkey - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко 10 кг

€85,00
Цена при разпродажба  €85,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Purina PRO PLAN® Delicate Adult Cat with Turkey - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко 10 кг

Purina PRO PLAN® Delicate Adult Cat with Turkey - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко 10 кг

€85,00
Цена при разпродажба  €85,00 Обичайна цена 
Единична цена €8,50/кг
С включени данъци.

Пълноценна суха храна, научно формулирана за капризни котки в зряла възраст с чувствително храносмилане. Хранителната чувствителност може да засегне котката по много различни начини. Може да разстрои стомаха, раздразни кожата ѝ или нейния апетит. Но с правилната диета можеш да минимизираш негативните реакции и да направиш живота ѝ по-добър.

PURINA® PRO PLAN® DELICATE съдържа специфична комбинация от съставки, научно разработени да окажат въздействие върху дългосрочното здраве на котката. PURINА® PRO PLAN® Cat комбинира всички жизненоважни хранителни вещества, витамини А, С и Е и омега 3 и 6 мастни киселини и естествен пребиотик във висококачествена храна за котки, така че да намали възможността от чувствителна реакция към храна.

Съдържа OPTIRENAL, защитна хранителна смес от аминокиселини, есенциални мастни киселини и антиоксиданти. Това спомага за поддържането на бъбречната функция на котката Ви. Тази вкусна рецепта е създадена, за да задоволи и най-капризните котки. Изработена от висококачествени съставки, формулата съдържа ограничен брой протеинови източници, които помагат да се сведе до минимум рискът от хранителна непоносимост.

PURINA® PRO PLAN® DELICATE с пуешко месо:

  • поддържа здрава имунна система чрез високи нива на антиоксиданти и витамини, в това число и витамините С и Е;
  • е изключително вкусна рецепта, която би задоволила дори най-капризните котки,защото е внимателно създадена от висококачествени съставки, включително пуешко месо;
  • включва в състава си ограничен брой протеинови източници и висококачествени продукти.

Състав:

Пуешко месо (18%), царевично глутеново брашно, ориз, дехидратиран протеин от пуйка, концентрат от протеин от грах, животинска мазнина, соев протеин, царевично нишесте, яйчен прах, царевица, изсушен корен от цикория (2%), минерали, рибено масло, хидролизат, мая,естествен пребиотик.

Аналитичен състав:

  • Протеини: 40%
  • Съдържание на мазнини: 18%
  • Сурова пепел: 7,5%
  • Хранителни влакнини: 1,5%

Инструкции за хранене:

Тегло на котката (кг)

Суха храна (гр)

2 — 4 30 — 60
4 — 6 60 — 85
6 — 8 85 — 115

 

Винаги оставяйте прясна вода за пиене!

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Rabbit - Пълноценна храна за кастрирани котки със заешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€79,50
€7,95/kg
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Duck&Liver - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и дроб 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€82,50
€8,25/kg
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken10.0 kg
€81,50
€8,15/kg
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината със сьомга 10кг
Purina
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with ...10.0 kg
€81,50
€8,15/kg