Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Skin with Salmon - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителна кожа със сьомга 7 кг

Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Skin with Salmon - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителна кожа със сьомга 7 кг

7 кг
€52,00
Цена при разпродажба  €52,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Skin with Salmon - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителна кожа със сьомга 7 кг

Purina Pro Plan Adult Small Breeds Sensitive Skin with Salmon - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с чувствителна кожа със сьомга 7 кг

€52,00
Цена при разпродажба  €52,00 Обичайна цена 
Единична цена €7,43/кг
С включени данъци.
Разфасовка

PURINA PRO PLAN Adult Small Breeds Sensitive Skin (с предишно наименование:OPTIDERMA) печели предпочитанията не само с чудесния вкус на сьомга,но тя също така е пълна със съставки с благотворно въздействие,полезни за малките четирикраки,които имат чувствителна кожа.

PURINA PRO PLAN Adult Small Breeds Sensitive Skin се отличава с високо протеиново съдържание от подбрани протеинови източници и е направена без пшеница.Това може да допринесе за намаляване на риска от прояви на алергични реакции.Към тях са добавени ценни Омега 3 мастни киселини,които могат да допринесат за поддържане на здрава кожа и за лъскава козина.

PURINA PRO PLAN Adult Small Breeds Sensitive Skin,накратко:
  • Суха храна за пораснали кучета (1-9 години) от дребни породи (1 - 10 кг)
  • Подбрани протеинови източници:може да се намали риска от прояви на непоносимост
  • Богата на протеини:подпомагат изграждането и поддържането на качествена мускулна маса
  • Висококачествена сьомга като основна съставка:вкусен източник на животински протеини
  • С рибено масло:източник на Омега 3 мастни киселини,може да спомогне за поддържането на нормалното състояние на кожата и нормалната обмяна на веществата в ставите
  • Без пшеница:съдържа само безглутенови източници на въглехидрати,способства за добра поносимост
  • Витамин D:спомага за поддържането на нормалното състояние на костите и зъбите
  • Малки крокети:съобразени с формата и размера на челюстите на кучетата от дребните породи
  • Без изкуствени оцветители
Състав:

Пълноценна сьомга (20%,включително глави,кости,месо),ориз (18%),сушен протеин от сьомга,царевичен протеин на прах,животински мазнини,соево брашно,сушено кълцано цвекло,царевично нишесте,минерали,сушени растителни влакнини,соево масло,царевичен грис,храносмилателни ензими,дрожди,сушено яйце,рибено масло.

Аналитичен състав:
Суров протеин 30.0 %
Мазнини 18.0 %
Сурови влакнини 2.5 %
Сурова пепел 7.0 %

 

Препоръки за хранене:

PURINA PRO PLAN Adult Small Breeds Sensitive Skin е самостоятелна храна за пораснали кучета.

Тегло на кучето 1 часа активност на ден 1 - 3 часа активност на ден
1 кг 35 г 40 г
5 кг 105 г 115 г
10 кг 165 г 185 г

Винаги подсигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Purina Pro Plan Puppy Small Breeds Healthy Start with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи с пилешко 7 кг
Purina
Purina Pro Plan Puppy Small Breeds Healthy ...7.0 kg
€46,00
€6,57/kg
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Everyday Nutrition with Chicken - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко 7 кг
Purina
Purina Pro Plan Adult Small Breeds Everyday...7.0 kg
€43,00
Purina Pro Plan Puppy Medium Breeds with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи с пилешко 12 кг
Purina
Purina Pro Plan Puppy Medium Breeds with Ch...12.0 kg
€62,00
€5,17/kg