Reflex Plus Adult Small Breeds Light&Sterilised with Lamb - Пълноценна нискокалорична храна за кастрирани кучета от дребни породи 3 кг

Reflex Plus Adult Small Breeds Light&Sterilised with Lamb - Пълноценна нискокалорична храна за кастрирани кучета от дребни породи 3 кг

€11,00
Цена при разпродажба  €11,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Adult Small Breeds Light&Sterilised with Lamb - Пълноценна нискокалорична храна за кастрирани кучета от дребни породи 3 кг

Reflex Plus Adult Small Breeds Light&Sterilised with Lamb - Пълноценна нискокалорична храна за кастрирани кучета от дребни породи 3 кг

€11,00
Цена при разпродажба  €11,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,67/кг
С включени данъци.

Пълноценна и балансирана суха храна от най-висок клас за кастрирани кучета от мини и дребни породи на възраст над 10 месеца с агнешко и ориз.

Reflex Plus Adult Small Breeds Light&Sterilised за кастрирани кучета или кучета с наднормено тегло е формулирана с балансирани нива на протеини и мазнини за здравословен контрол на теглото,като запазва всички важни хранителни вещества.

  • Балансирани нива на протеини и мазнини за здравословен контрол на теглото
  • Богато съдържание на Омега 3 и 6 - поддържат имунната система и осигуряват лъскава и мека козина
  • Спомага за превръщането на телесните мазнини в мускули и енергия и предотвратява натрупването на излишни мазнини
  • Поддържа здравето на отделителната система чрез балансирано съдържание на минерали,които разреждат урината и поддържат нейното рН
  • Поддържа здравето на стомашно-чревния тракт със специален микс от пребиотици и пробиотици
  • Ограничава до минимум неприятната миризма от изпражненията,благодарение на добавената Юка Шидигера
Състав:

Преработен агнешки протеин (20%),животински прерабоен протеин,царевица,пилешка мазнина,ориз,захарно цвекло,аромат на черен дроб,суроватка на прах,витамини и минерали,ксило-олигозахариди,пивоварна мая,ленено семе,хидроитин сулфат,сол,Юка Шидигера,консерванти-антиоксиданти.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 27 %
  • Мазнини: 13 %
  • Пепел: 7.5 %
  • Фибри: 3.5 %
Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Състояние на кучето
Слаб Нормален Наднормен
2 кг 58-64 51-56 44-49
3 кг 79-87 68-76 60-66
4 кг 98-108 85-94 74-82
5 кг 115-127 100-111 87-97
6 кг 132-146 115-127 100-111
7 кг 148-164 129-143 112-124
8 кг 164-181 143-158 124-137
9 кг 179-198 156-173 136-150

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg