Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds Light&Sterilised with Lamb - Пълноценна нискокалорична храна за кастрирани кучета от средни и едри породи с агнешко и ориз 12 кг

Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds Light&Sterilised with Lamb - Пълноценна нискокалорична храна за кастрирани кучета от средни и едри породи с агнешко и ориз 12 кг

€40,00
Цена при разпродажба  €40,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds Light&Sterilised with Lamb - Пълноценна нискокалорична храна за кастрирани кучета от средни и едри породи с агнешко и ориз 12 кг

Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds Light&Sterilised with Lamb - Пълноценна нискокалорична храна за кастрирани кучета от средни и едри породи с агнешко и ориз 12 кг

€40,00
Цена при разпродажба  €40,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,33/кг
С включени данъци.

Пълноценна нискокалорична суперпремиум храна за кастрирани кучета от средни и едри породи с агнешко и ориз.

Reflex Plus Light&Sterilised за кастрирани кучета или кучета с наднормено тегло e формулирана с балансирани нива на протеини и мазнини,за да помогне за контролиране на теглото по здравословен път,като запазва всички важни хранителни вещества.

Богатото съдържание на Oмега 3 и 6 в храната поддържа имунната система и осигурява лъскава и здрава козина.

Спомага за превръщането на телесните мазнини в мускули и енергия,предотвратявайки натрупването на излишни телесни мазнини и помага за предотвратяване на мускулни увреждания по време на активност.

Помага за поддържане на здравето на отделителната система,чрез балансираното съдържание на минерали,които допринасят за разреждането на урината и поддържат нейното рН.

Поддържа здравето на стомашно-чревния тракт със специален микс от пребиотици и пробиотици.Храната ограничава до минимум неприятната миризма от изпражненията,благодарение на специално добавената за това Юка Шидигера.
Състав:
Преработен агнешки протеин,животински прерабоен протеин,царевица,пилешка мазнина,ориз,захарно цвекло,аромат на черен дроб,суроватка на прах,витамини и минерали,ксило-олигозахариди,пивоварна мая,ленени семена,хидроитин сулфат,сол,юка шидигера,консерванти,антиоксиданти.
Аналитичен състав:
  • Протеини: 25 %
  • Мазнини: 13 %
  • Пепел: 7.5 %
  • Фибри: 2.5 %
Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Състояние на кучето
Слаб Нормален Наднормен
12 кг 228-252 198-219 173-191
15 кг 269-298 235-259 204-225
20 кг 334-369 291-322 253-280
25 кг 395-436 344-380 299-331
30 кг 453-500 394-436 343-379
35 кг 508-562 443-489 385-426
40 кг 562-621 489-541 426-470
45 кг 614-678 535-591 465-514

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg