Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds with Salmon 12 kg- Пълноценна храна за големи кучета със сьомга 12 кг

Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds with Salmon 12 kg- Пълноценна храна за големи кучета със сьомга 12 кг

€40,00
Цена при разпродажба  €40,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds with Salmon 12 kg- Пълноценна храна за големи кучета със сьомга 12 кг

Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds with Salmon 12 kg- Пълноценна храна за големи кучета със сьомга 12 кг

€40,00
Цена при разпродажба  €40,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,33/кг
С включени данъци.
  • Наличието на рибен протеин в храната има положителен ефект върху кожата,също така подпомага контрола над теглото и укрепва ставите.
  • Благодарение на добавените ленено семе и бирена мая,храната балансира правилно нивата на Омега 3 и 6 в организма и допринася за заздравяването на кожата и прави козината сияйна.
  • Комплексът от органични витамини,минерали и суроватъчен протеин прави тази храна силен имуностимулатор,като също така помага за правилното развитие на мускулите,органите и нервната система.
  • Храната ограничава до минимум неприятната миризма от изпражненията,благодарение на специално добавената за това Юка Шидигера и се грижи за доброто развитие и състояние на животните.

Рибата е източник на висококачествени протеини,които са важни за поддръжка на здравите мускули на кучето.Освен това,рибата предоставя и важни мазнини,като омега-3 мастни киселини,които подпомагат здравето на кожата и коприненият косъм на кучето.

Състав:

Преработен протеин от сьомга,преработен животински протеин,пшеница,ориз,царевица,пилешка мазнина,захарно цвекло,рибен аромат,суроватка на прах,витамини и минерали,масло от сьомга,ксило-олигозахарид,бирена мая,сол,Yucca Schidigera,консерванти - антиоксиданти.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 25 %
  • Мазнини: 14 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 2.5 %
Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (г)
1 - 5 кг 50 - 110
5 - 10 кг 110 - 150
10 - 20 кг 150 - 250
20 - 30 кг 250 - 360
30 - 45 кг 360 - 450
45+ кг 150+ х 3

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg