Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг

Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг

1.5кг
€7,40
Цена при разпродажба  €7,40 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг

Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг

€7,40
Цена при разпродажба  €7,40 Обичайна цена 
Единична цена €4,93/кг
С включени данъци.
Размер1.5кг

Пълноценна супер премиум храна за израснали котки от всички породи с пилешко.

Пилешкото месо е източник на лесно смилаем протеин и полезни аминокиселини, които подпомагат защитните системи и нервната система. Подходящото количество Омега 3 и 6 заздравява кожата и прави козината искряща.

Комплексът от органични витамини, минерали и суроватъчен протеин прави храната силен имуностимулатор и подпомага правилното развитие на мускулите, органите и нервната система. Ксилоолигозахаридите се грижат за правилната работа на стомашно-чревния тракт и стимулират имунната система, а специално добавената Юка Шидигера ограничава неприятната миризма от изпражненията.

Състав:

Дехидратиран пилешки протеин, дехидратирани животински протеини, царевица, пилешки мазнини, ориз, фибри от захарна тръстика, пулп от цвекло, хидролизиран рибен протеин, витамини и минерали, масло от сьомга, ксило-олигозахариди, бирена мая, псилиум, сол, юка шидигера, Л-карнитин, антиоксиданти. 

Аналитичен състав:

  • Протеини: 33 %
  • Мазнини: 14 %
  • Пепел: 7 %
  • Фибри: 2 %
Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Силует на котката
Слаба Нормалена Наднормена
2 кг 31-34 29-32
3 кг 42-47 39-43
4 кг 52-58 49-54
5 кг 62-68 57-63 53-59
6 кг 71-78 65-72 60-67
7 кг 79-88 74-82 68-75
8 кг 82-90 75-83
9 кг 89-98 82-91
10 кг 96-107 89-98

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашета котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Reflex Plus Choosy with Salmon - Пълноценна храна за котки с капризен стомах 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Choosy with Salmon1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Kitten with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг
Reflex
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb15.0 kg
€63,00
€4,20/kg
Reflex Plus Skin Care with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата със сьомга 15 кг
Reflex
Reflex Plus Skin Care with Salmon15.0 kg
€58,80
€3,92/kg