Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds High Energy with Beef - Високоенергийна храна за големи кучета с говеждо месо 12 кг

Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds High Energy with Beef - Високоенергийна храна за големи кучета с говеждо месо 12 кг

€40,00
Цена при разпродажба  €40,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds High Energy with Beef - Високоенергийна храна за големи кучета с говеждо месо 12 кг

Reflex Plus Adult Medium&Maxi Breeds High Energy with Beef - Високоенергийна храна за големи кучета с говеждо месо 12 кг

€40,00
Цена при разпродажба  €40,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,33/кг
С включени данъци.

Пълноценна храна с говеждо месо,подходяща за кучета с повишено физическо натоварване,навършили една година,както и за бременни и кърмещи женски.

  • 86% от общото съдържание на протеини са от премиум животински съставки.
  • С ксило-олигозахариди - супер пребиотици.
  • Предотвратява храносмилателен дискомфорт.
  • Съдържа Омега 3 и 6,които укрепват имунната система,предотвратяват кожни раздразнения и правят козината лъскава и мека.
  • Формула обогатена с Л-карнитин,който спомага за поддържането на оптимално тегло.

Ксило-олигозахаридите (XOS) са супер пребиотици,получени чрез хидролиза на царевични кочани.XOS помага за намаляване на проблеми като нежелани мазнини и гликемия при кучета и е с приблизително нулева калорична стойност.

XOS навлиза в дебелото черво непроменен и се използва основно от храносмилателните бактерии Bifidobacteria и Lactobacilli.Това намалява отрицателните ферментации,които причиняват загуба на енергия,като подуване на корема и други храносмилателни заболявания.

Възможни ползи за здравето:

  • Укрепва имунната система.
  • Дава допълнителна енергия
  • Увеличава храносмилането и метаболизма на хранителните вещества чрез подобряване на чревната флора.
  •  Има естествен антиоксидантен ефект.
Състав: 

Преработен телешки протеин,преработен животински протеин,царевица,пилешка мазнина,ориз,захарно цвекло,аромат на черен дроб,суроватка на прах,витамини и минерали,ксило-олигозахариди,бирена мая,L-карнитин,ленено семе,сол,Yucca Schidigera,антиоксиданти.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 28 %
  • Мазнини: 18 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 2 %
Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Състояние на кучето
Слаб Нормален Наднормен
12 кг 228-252 198-219 173-191
15 кг 269-298 235-259 204-225
20 кг 334-369 291-322 253-280
25 кг 395-436 344-380 299-331
30 кг 453-500 394-436 343-379
35 кг 508-562 443-489 385-426
40 кг 562-621 489-541 426-470
45 кг 614-678 535-591 465-514

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg