Reflex Plus Junior Medium&Maxi Breeds with Lamb&Rice 18 kg - Пълноценна храна за подрастващи кучета с агнешко и ориз от едри породи 18 кг

Reflex Plus Junior Medium&Maxi Breeds with Lamb&Rice 18 kg - Пълноценна храна за подрастващи кучета с агнешко и ориз от едри породи 18 кг

€50,00
Цена при разпродажба  €50,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Junior Medium&Maxi Breeds with Lamb&Rice 18 kg - Пълноценна храна за подрастващи кучета с агнешко и ориз от едри породи 18 кг

Reflex Plus Junior Medium&Maxi Breeds with Lamb&Rice 18 kg - Пълноценна храна за подрастващи кучета с агнешко и ориз от едри породи 18 кг

€50,00
Цена при разпродажба  €50,00 Обичайна цена 
Единична цена €2,78/кг
С включени данъци.

Пълноценна храна с агнешко и ориз за подрастващи кученца от средни и едри породи на възраст от 6 до 24 месеца.

  • Формула,обогатена с L-карнитин - за оптимално развитие и жизненост,както и глюкозамин и хондроитин - за хармонично израстване на скелета и мускулатурата и укрепване на хрущялите и костите.
  • Укрепва имунната система.
  • Увеличава храносмилането и метаболизма на хранителните вещества чрез подобряване на чревната флора.
  • Има естествен антиоксидантен ефект.
Състав:
Агнешки протеини (дехидратирани),животински протеини (дехидратирани),царевица,пилешка мазнина,ориз,цвеклова каша,аромат на черен дроб,суроватка на прах,витамини и минерали,ксило-олигозахариди,бирена мая,L-карнитин,ленено семе,сол,Юка Schidigera,глюкозамин,хондроитин сулфат,консерванти - антиоксиданти (E320 & E321)
Аналитичен състав:
  • Протеини: 28 %
  • Мазнини: 16 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 2.5 %
Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Състояние на кучето
Слаб Нормален Наднормен
12 кг 228-252 198-219 173-191
15 кг 269-298 235-259 204-225
20 кг 334-369 291-322 253-280
25 кг 395-436 344-380 299-331
30 кг 453-500 394-436 343-379
35 кг 508-562 443-489 385-426
40 кг 562-621 489-541 426-470
45 кг 614-678 535-591 465-514

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg