Reflex Plus Puppy Medium&Maxi Breeds with Lamb&Rice - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средни и едри породи с агнешко и ориз 12 кг

Reflex Plus Puppy Medium&Maxi Breeds with Lamb&Rice - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средни и едри породи с агнешко и ориз 12 кг

€40,00
Цена при разпродажба  €40,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Puppy Medium&Maxi Breeds with Lamb&Rice - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средни и едри породи с агнешко и ориз 12 кг

Reflex Plus Puppy Medium&Maxi Breeds with Lamb&Rice - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средни и едри породи с агнешко и ориз 12 кг

€40,00
Цена при разпродажба  €40,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,33/кг
С включени данъци.

Пълноценна храна за подрастващи кученца от средни и едри породи на възраст от 2 до 24 месеца с агнешко и ориз.

  • 86% от общото съдържание на протеини е от премиум животински съставки
  • С ксило-олигозахариди (XOS) - супер пребиотици,които предотвратяват храносмилателен дискомфорт,подобряват чревната флора и имат естествен антиоксидантен ефект
  • Обогатена с L-карнитин - за оптимално развитие и жизненост
  • С глюкозамин и хондроитин - за хармонично израстване на скелета и мускулатурата и укрепване на хрущялите и костите
  • Укрепва имунната система
  • Подобрява храносмилането и метаболизма на хранителните вещества
Състав:

Преработен агнешки протеин,преработен животински протеин,царевица,пилешка мазнина,ориз,захарно цвекло,вкус на черен дроб,суроватка на прах,витамини и минерали,ксило-олигозахариди,бирена мая,ленено семе,сол,Юка Шидигера,антиоксиданти,консерванти.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 28 %
  • Мазнини: 16 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 2.5 %
Препоръки за хранене:
Тегло на кучето в зряла възраст Дневно количество
възраст
1,5 - 3 месеца
възраст
4 - 5 месеца
възраст
6 - 8 месеца
възраст
9 - 11 месеца
възраст
9 - 12 месеца
1 кг 45 - 50 г 55 г 55 г - Adult Adult Adult
5 кг 55 - 85 г 80 - 70 г 70 г 70 г - Adult Adult
10 кг 75 - 110 г 115 - 135 г 140 г 140 г - Adult Adult
15 кг 80 - 135 г 150 - 165 г 185 - 205 г 205 г - Adult Adult
20 кг 85 - 160 г 180 - 200 г 235 - 270 г 270 г - Adult Adult
25 кг 95 - 185 г 215 - 230 г 285 - 335 г 335 - 345 г Adult
35 кг 100 - 205 г 245 - 290 г 345 - 455 г 465 - 485 г 490 г - Adult
45 кг 115 - 230 г 265 - 335 г 385 - 550 г 565 - 605 г 615 г - Adult
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg