Reflex Plus Adult Small Breeds with Salmon - Пълноценна храна за израснали кучета от дребни породи със сьомга

Reflex Plus Adult Small Breeds with Salmon - Пълноценна храна за израснали кучета от дребни породи със сьомга

8кг
€28,50
Цена при разпродажба  €28,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Adult Small Breeds with Salmon - Пълноценна храна за израснали кучета от дребни породи със сьомга

Reflex Plus Adult Small Breeds with Salmon - Пълноценна храна за израснали кучета от дребни породи със сьомга

€28,50
Цена при разпродажба  €28,50 Обичайна цена 
Единична цена €3,56/кг
С включени данъци.
Размер

Пълноценна супер премиум храна за израснали кучета от малки породи със сьомга.

  • Храната заздравява кожата и прави козината искряща благодарение на подходящото количество Омега 3 и 6.
  • Основният протеин на храната е сьомга,което я прави нежна към храносмилателната система.
  • Поддържа здравето на стомашно-чревния тракт със специален микс от пребиотици и пробиотици.
  • Комплексът от органични витамини,минерали и суроватъчен протеин прави тази храна силен имуностимулатор,като също така помага за правилното развитие на мускулите,органите и нервната система.
  • Храната ограничава до минимум неприятната миризма от изпражненията,благодарение на специално добавената за това Юка Шидигера.
Състав: 

Дехидратиран протеин от сьомга,дехидратирани животински протеини,пшеница,ориз,царевица,пилешки мазнини,пулп от цвекло,хидролизиран протеин от риба,суроватка на прах,витамини и минерали,масло от сьомга,ксило-олигозахариди,пивоварна мая,Л-карнитин,сол,Юка Шидигера,антиоксиданти.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 26 %
  • Мазнини: 15 %
  • Пепел: 7.5 %
  • Фибри: 2.5 %
Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Състояние на кучето
Слаб Нормален Наднормен
2 кг 58-64 51-56 44-49
3 кг 79-87 68-76 60-66
4 кг 98-108 85-94 74-82
5 кг 116-128 100-111 87-97
6 кг 132-146 115-127 100-111
7 кг 149-164 130-143 112-124
8 кг 164-182 143-158 124-137
9 кг 180-198 156-173 136-150

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg