Spectrum Low Grain Adult Medium&Large Breeds with Salmon - Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи със сьомга,аншоа и боровинки 12 кг

Spectrum Low Grain Adult Medium&Large Breeds with Salmon - Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи със сьомга,аншоа и боровинки 12 кг

€62,50
Цена при разпродажба  €62,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Spectrum Low Grain Adult Medium&Large Breeds with Salmon - Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи със сьомга,аншоа и боровинки 12 кг

Spectrum Low Grain Adult Medium&Large Breeds with Salmon - Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи със сьомга,аншоа и боровинки 12 кг

€62,50
Цена при разпродажба  €62,50 Обичайна цена 
Единична цена €5,21/кг
С включени данъци.

Пълноценна супер премиум храна за израснали кучета от средни и едри породи със сьомга,аншоа и боровинки.

  • Балансираните нива на калций и фосфор гарантират по-добро здраве на костите и ставите.
  • По-голямото количество животински съставки и по-малкото зърнени култури гарантират оптимално хранене.Това прави Spectrum Low Grain по-лесна за храносмилане,с по-висока хранителна стойност,хипоалергенна и с нисък гликемичен индекс.
  • Натуралните антиоксиданти (флавоноиди),извлечени от различни билки,плодове и зеленчуци засилват имунитета и предпазват от сърдечни болести,диабет,рак и др.
  • Ксило-олигозахаридите се грижат за правилната работа на стомашно-чревния тракт,намаляват диарията и стимулират имунната система в борбата с болестите.
  • Боровинките в храната са изключителен източник на природни антиоксиданти,укрепват имунитета и намаляват риска от рак.
Състав:

Дехидратиран животински протеин (сьомга и аншоа мин.26%),зърнени култури (ориз,царевица,овес),масло от аншоа,пилешка мазнина,суроватка на прах,фибри от захарна тръстика,хидролизиран пилешки протеин,брашно от рожков,грахово нишесте,бирена мая,сол,боровинки,семена от чиа,L-карнитин,ксилоолигозахариди (XOS),глюкозамин,хондроитин сулфат,Юка Шидигера,дехидратирани яйца,куркума,артишок,маслина,червен лук,къпина,домат,диня,нар,мащерка,розмарин,екстракти от джинджифил.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 28 %
  • Мазнини: 14 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 3 %
Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (г)
1 - 5 кг 50 - 110
5 - 10 кг 110 - 150
10 - 20 кг 150 - 250
20 - 30 кг 250 - 360
30 - 45 кг 360 - 450
45+ кг 150+ х 3

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Spectrum Low Grain Adult Medium&Large Breeds with Lamb&Blueberry - Пълноценна храна за кучета от средни и едри породи с агнешко и боровинки 12 кг
Spectrum
Spectrum Low Grain Adult Medium&Large Breed...12.0 kg
€55,00
€4,58/kg
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg