Trendline Adult Cat Food with Lamb & Rice - Пълноценна храна за котки с агнешко и ориз 15 кг

Trendline Adult Cat Food with Lamb & Rice - Пълноценна храна за котки с агнешко и ориз 15 кг

15кг
€40,50
Цена при разпродажба  €40,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Trendline Adult Cat Food with Lamb & Rice - Пълноценна храна за котки с агнешко и ориз 15 кг

Trendline Adult Cat Food with Lamb & Rice - Пълноценна храна за котки с агнешко и ориз 15 кг

€40,50
Цена при разпродажба  €40,50 Обичайна цена 
Единична цена €2,70/кг
С включени данъци.
Размер15кг

Trendline Adult Cat Food Lamb & Rice е пълноценна храна за израснали котки от всички породи, съдържаща витамини и минерали за оптималното развитие и състояние на вашата котка. Предлага балансирано хранително покритие, което поддържа доброто здраве и физическо състояние през целия възрастов период.

Основата е висококачествено агнешко месо и ориз. Протеините от агнешкото са отличен източник на незаменими аминокиселини, които подпомагат здравето и мускулатурата, а оризът е лесноусвоим източник на енергия за ежедневната активност на котката.

Храната съдържа също важни витамини, минерали и антиоксиданти, които подкрепят имунната система и предпазват от различни заболявания. Месото осигурява смилаем протеин и полезни аминокиселини, които подпомагат защитните сили на организма и нервната система. Комплексът от витамини, минерали и суроватъчен протеин прави храната мощен имуностимулатор. Тауринът е аминокиселина, изключително важна за вашия домашен любимец:

  • Укрепва имунната система и защитните функции на организма.
  • Подобрява функционирането на храносмилателната система, бъбреците и черния дроб.
  • Подкрепя гладкото функциониране на мозъка, нервната система и сърдечно-съдовата система.
  • Нормализира нивото на кръвната захар на котка.

Състав:

Преработен животински протеин, пшеница, царевица, животински мазнини, дехидратирано агнешко месо, царевичен глутен, дехидратирана сърцевина на захарно цвекло, ориз, аромат черен дроб, сол, ленени семена, суха пивоварна мая, таурин.

Аналитичен състав:

  • Протеини: 27 %
  • Мазнини: 10 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 2.5 %
Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
1 - 2 кг 35-45
3 - 4 кг 60-80
5 - 6 кг 100-120
7 - 8 кг 140-160

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашата котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

В случай, че котката ви преди това не е хранена с тази храна, препоръчваме замяната и да бъде направена постепенно, в продължение на 5-10 дни. Смесвайте старата и новата храна в пропорции 3:1; 2:1; 1:1 и обратно, докато не заместите напълно с новата храна.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg