Trendline Kitten Food with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 15 кг

Trendline Kitten Food with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 15 кг

15кг
€42,50
Цена при разпродажба  €42,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Trendline Kitten Food with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 15 кг

Trendline Kitten Food with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 15 кг

€42,50
Цена при разпродажба  €42,50 Обичайна цена 
Единична цена €2,83/кг
С включени данъци.
Размер15кг

Trendline Chicken Kitten Food е пълноценна храна за подрастващи котки от всички породи с пилешко, съдържаща витамини и минерали за оптималното развитие и състояние на вашето коте.

Благодарение на балансираните натурални съставки, храната осигурява цялостна грижа за тялото. Месото съдържа лесно смилаем протеин и полезни аминокиселини, които подпомагат защитните функции и нервната система.

Ключов аспект е високото съдържание на протеини от пилешко месо — основен строителен блок за растежа, мускулатурата, костите и имунната система на котенцата. Храната съдържа и важни витамини и минерали за здрава кожа, блестяща козина, добро зрение и силна имунна система.

Trendline Chicken Kitten Food съдържа също незаменими мастни киселини Омега-3 и Омега-6, които подпомагат мозъка, нервната система, сърдечно-съдовите функции и състоянието на кожата и козината. Тауринът е аминокиселина, изключително важна за вашия домашен любимец:

  • Укрепва имунната система и защитните функции на организма.
  • Подобрява функционирането на храносмилателната система, бъбреците и черния дроб.
  • Подкрепя гладкото функциониране на мозъка, нервната система и сърдечно-съдовата система.
  • Нормализира нивото на кръвната захар на котка.

Състав:

Преработен животински протеин, пшеница, царевица, животински мазнини, царевичен глутен, дехидратирана сърцевина на захарно цвекло, ориз, аромат черен дроб, сол, ленени семена, суха пивоварна мая, таурин.

Аналитичен състав:

  • Протеини: 30 %
  • Мазнини: 12 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 2.5 %
Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
2 - 3 кг 40-50
3 - 6 кг 50-70
6 - 9 кг 70-100
9 - 12 кг 100-150

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашата котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

В случай, че котката ви преди това не е хранена с тази храна, препоръчваме замяната и да бъде направена постепенно, в продължение на 5-10 дни. Смесвайте старата и новата храна в пропорции 3:1; 2:1; 1:1 и обратно, докато не заместите напълно с новата храна.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg