Trendline Puppy with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи кучета с агнешко 15 кг

Trendline Puppy with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи кучета с агнешко 15 кг

€33,50
Цена при разпродажба  €33,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Trendline Puppy with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи кучета с агнешко 15 кг

Trendline Puppy with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи кучета с агнешко 15 кг

€33,50
Цена при разпродажба  €33,50 Обичайна цена 
Единична цена €2,23/кг
С включени данъци.

Trendline Puppy with Lamb е пълноценна храна за подрастващи кученца от всички породи до 12 месеца.

Състав:

Преработени животински протеини,пшеница,царевица,животински мазнини,пшеницни трици,преработени агнешки протеини,ориз,сушено цвекло,черен дроб, сол,ленено семе,суха бирена мая,естествени консерванти и антиоксиданти.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 24 %
  • Мазнини: 11 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 4 %
Инструкции за хранене
Тегло на кучето (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
0,5 - 1 кг 35 - 60
2,5 - 3 кг 100 - 130
4 - 5 кг 165 - 195
6 - 7 кг 220 - 250
8 - 9 кг 280 - 330

Това са препоръчителни количества.Порциите могат да варират в съответствие с възрастта,активността и темперамента на вашето куче.Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за подрастващи кученца от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Puppy Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€58,00
€8,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken&Pomegranate – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с пилешко,тиква и нар 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Chicken...7.0 kg
€47,50
€6,79/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с глиганско,тиква и ябълка 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Boar&Apple7.0 kg
€51,00
€7,29/kg
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Blueberry – Пълноценна храна за кучета от дребни породи с агнешко,тиква и боровинки 7 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Small Breeds with Lamb&Bl...7.0 kg
€51,00
€7,29/kg