WHISKAS with Tuna - Суха храна за котки с риба тон 14кг

WHISKAS with Tuna - Суха храна за котки с риба тон 14кг

14кг
€45,00
Цена при разпродажба  €45,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
WHISKAS with Tuna - Суха храна за котки с риба тон 14кг

WHISKAS with Tuna - Суха храна за котки с риба тон 14кг

€45,00
Цена при разпродажба  €45,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,21/кг
С включени данъци.
Размер14кг

Сухата храна Whiskas 1+ с риба тон е създадена от прясно месо и грижливо балансирана с всички важни витамини и минерали в оптимално съотношение — за да получава вашата котка всичко, от което се нуждае. Специалните гранули "Knackits" са хрупкави отвън и с вкусен пълнеж отвътре, на които никоя котка не може да устои.

Освен че е вкусна, тази пълноценна храна за пораснали котки се грижи и за здравето им. Хрупкавата структура нежно почиства зъбите и предотвратява натрупването на зъбен камък, а витамин A носи дълготрайна полза за зрението. Храната има и профилактично действие срещу заболявания на пикочните пътища.


Whiskas 1+ с риба тон, накратко:

  • Вкусна суха храна за пораснали котки - на възраст над 1 година
  • С риба тон: съдържа вкусна риба
  • С гранули Knackits, с вкусен пълнеж: хрупкави пакетчета, отвътре с мек и вкусен пълнеж
  • Грижа за зъбите: дъвченето на крокетите стимулира механичното изтриване на зъбите
  • Кожа и козина: съдържа мастни киселини омега и цинк, които допринасят за поддържане на нормалното състояние на кожата и козината
  • Рецепта, богата на жизненоважни съставки: с витамини и минерали за 100% балансирано хранене
  • Витамин A: спомага за поддържане на нормалното зрение
  • Източник на таурин: жизненоважна за котките аминокиселина
  • Разработена съвместно с ветеринарни лекари и специалисти по храненето
Състав:


зърнени храни, месо и животински субпродукти, масла и мазнини, вторични растителни продукти, минерали, риба и рибни продукти (от които 4% риба тон в светлокафевите гранули*), растителни белтъчни екстракти, зеленчуци (от тях 0,5% сушени моркови [съответстват на 4% моркови] в оранжевите гранули и 1% сушен грах [съответстват на 4% грах] в зелените гранули *).
*Светлокафевите гранули съставляват 49% от продукта, оранжевите и зелените гранули формират по 8% от продукта.

Аналитични съставки:
суров протеин 30.8 %
мазнини 12.0 %
сурови влакнини 2.0 %
сурова пепел 8.8 %
калций 1.4 %
фосфор 0.98 %
калиум 1.4 %

 

Препоръка за хранене:
Тегло на котката Хранене само със суха храна Смесено хранене
3 кг 45 г 15 г суха храна + 1 1/2 пауча
4 кг 55 г 15 г суха храна + 2 пауча
5 кг 65 г 25 г суха храна + 2 пауча
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg