Little One feed for Junior Rabbits - Пълноценна храна за подрастващи зайци 900 гр

Little One feed for Junior Rabbits - Пълноценна храна за подрастващи зайци 900 гр

€4,60
Цена при разпродажба  €4,60 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Little One feed for Junior Rabbits - Пълноценна храна за подрастващи зайци 900 гр

Little One feed for Junior Rabbits - Пълноценна храна за подрастващи зайци 900 гр

€4,60
Цена при разпродажба  €4,60 Обичайна цена 
Единична цена €5,11/кг
С включени данъци.

Първокласна пълноценна и балансирана храна за зайци. Богато разнообразие от компоненти, специално подбрани, за да осигурят всички необходими хранителни вещества за дълъг и здравословен живот на Вашия любимец. Рецептата е научно обоснована и отговаря на всички хранителни нужди на зайците.

Екстракта от риган е ефективен не само срещу кокцидиоза, но и срещу различни видове салмонела, бактерии, гъбички и др.

Добавените цинк и биотин помагат за заздравяването на кожата и правят козина сияйна,

Богата е на натурални пребиотици,които правят храносмилателната система здрава.

Витамино-минералния комплекс помага за здраве и балгосъстояние.

Екстрактът от Юка намалява неприятните миризми при изпражненията.

За направата на храната са използвани 100% натурални съставки.

Състав:

Тревни пелети, пукана пшеница, люспи от сладка лупина, царевични люспи, рожков, грахови люспи, люспи от морков, люцерна, фруктоолигозахариди (1,5%), екстракт от риган (0,2%), юка екстракт (0,01%).

Аналитичен състав:

  • Протеини: 17.9 %
  • Мазнини: 4.6 %
  • Пепел: 7.5 %
  • Фибри: 10.7 %
  • Калций: 1 %
  • Фосфор: 0.8 %

Хранителни добавки:

  • Vitamin A (E672): 15200 IU
  • Vitamin D3(E671): 1115 IU
  • Vitamin E (3A700): 154 mg
  • Биотин: 304 μg
  • Меден сулфат: 5 mg
  • Цинк сулфат – 50 mg
  • Калиев йодид – 2 mg

Дневната норма на of Little One храна за подрастващи зайци е 30гр на килограм телесна маса.
Уверете се, че Вашият заек има достъп до свежи вода и сено.
Тази храна трябва да се дава до 6 месечна възраст.
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Little One feed for Adult Rabbits - Пълноценна храна за зайци 900 гр
Little ONE
Little One feed for Adult Rabbits0.9 kg
€4,40
€4,89/kg
Little One feed for Guinea pigs - Пълноценна храна за морски свинчета 900 гр
Little ONE
Little One feed for Guinea pigs0.9 kg
€4,40
€4,89/kg
Little One feed for Hamsters - Пълноценна храна за хамстери 400 гр
Little ONE
Little One feed for Hamsters0.4 kg
€2,40
€6,00/kg
Little One feed for Chinchillas - Пълноценна храна за чинчили 900 гр
Little ONE
Little One feed for Chinchillas0.9 kg
€4,60
€5,11/kg