Little One feed for Hamsters - Пълноценна храна за хамстери 400 гр

Little One feed for Hamsters - Пълноценна храна за хамстери 400 гр

€2,40
Цена при разпродажба  €2,40 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Little One feed for Hamsters - Пълноценна храна за хамстери 400 гр

Little One feed for Hamsters - Пълноценна храна за хамстери 400 гр

€2,40
Цена при разпродажба  €2,40 Обичайна цена 
Единична цена €6,00/кг
С включени данъци.

Първокласна пълноценна и балансирана храна за хамстери. Богато разнообразие от компоненти, специално подбрани, за да осигурят всички необходими хранителни вещества за дълъг и здравословен живот на Вашия любимец. Рецептата е научно обоснована и отговаря на всички хранителни нужди на хамстерите.

Добавените цинк и биотин помагат за заздравяването на кожата и правят козина сияйна,

Богата е на натурални пребиотици,които правят храносмилателната система здрава.

Витамино-минералния комплекс помага за здраве и балгосъстояние.

Екстрактът от Юка намалява неприятните миризми при изпражненията.

За направата на храната са използвани 100% натурални съставки.

Състав:

Пшеница, червено просо, бяло сорго, ечемик, многозърнести пелети, белен овес, слънчогледово семе, ечемичени люспи, царевични люспи, елда, рожков (4,25%), грахови люспи, пукана пшеница, пукана царевица, пукан ечемик, фъстъци, царевица, люспи от сладка лупина, сушен морков, тиквено семе, фруктоолигозахариди (0,2%) юка екстракт (0,01%).

Аналитичен състав:

  • Протеини: 13.2 %
  • Мазнини: 6.4 %
  • Пепел: 5 %
  • Фибри: 6 %
  • Калций: 0.8 %
  • Фосфор: 0.5 %

Хранителни добавки:

  • Vitamin A (E672): 3298 IU
  • Vitamin D3(E671): 352 IU
  • Vitamin E (3A700): 22 mg
  • Биотин: 66 μg
  • Меден сулфат: 1,1 mg
  • Цинк сулфат – 11 mg
  • Калиев йодид – 0,44 mg
Инструкции за хранене: В зависимост от размера на животното, дневната норма на of Little One  храна за хамстери е 10-20г.

Уверете се, че хамстерът има достъп до свежа вода.

Важно: Хамстерите се нуждаят от прием на храни, съдържащи животински протеин.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Little One feed for Adult Rabbits - Пълноценна храна за зайци 900 гр
Little ONE
Little One feed for Adult Rabbits0.9 kg
€4,40
€4,89/kg
Little One feed for Junior Rabbits - Пълноценна храна за подрастващи зайци 900 гр
Little ONE
Little One feed for Junior Rabbits0.9 kg
€4,60
€5,11/kg
Little One feed for Guinea pigs - Пълноценна храна за морски свинчета 900 гр
Little ONE
Little One feed for Guinea pigs0.9 kg
€4,40
€4,89/kg
Little One feed for Chinchillas - Пълноценна храна за чинчили 900 гр
Little ONE
Little One feed for Chinchillas0.9 kg
€4,60
€5,11/kg