Sunny cat Mix with Chicken&Liver - Пълноценна храна за котки Съни кет микс с пилешко и дроб 10кг

Sunny cat Mix with Chicken&Liver - Пълноценна храна за котки Съни кет микс с пилешко и дроб 10кг

10кг
€13,00
Цена при разпродажба  €13,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Sunny cat Mix with Chicken&Liver - Пълноценна храна за котки Съни кет микс с пилешко и дроб 10кг

Sunny cat Mix with Chicken&Liver - Пълноценна храна за котки Съни кет микс с пилешко и дроб 10кг

€13,00
Цена при разпродажба  €13,00 Обичайна цена 
Единична цена €1,30/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Апетитна суха храна за котки – вкус, който котките обичат

Тази храна е създадена да осигури на вашата котка ежедневна, пълноценна и вкусна грижа. Балансираното съдържание на протеини, мазнини и витамини поддържа енергията, доброто храносмилане и красивия външен вид. Подходяща за израснали животни от всички породи, с нормална активност и умерена нужда от енергия

С всяка хапка вашата котка получава внимателно балансирана доза от:
Витамин А – за добро зрение и здрава кожа
Витамин D3 – за здрави кости и зъби
Витамин E – силен антиоксидант за защита на клетките
Желязо, мед, манган, цинк и селен – важни микроелементи за имунната система, здрав метаболизъм и блестяща козина
Йод – за правилна функция на щитовидната жлеза

Състав:

Компонентен състав: зърнени продукти, месо и животински субпродукти, мазнини, витамини, минерали, оцветител, антиоксиданти и аромат.

Аналитичен състав: суров протеин – 26%, сурови мазнини – 10%, сурова пепел – 6%, сурови влакнини – 2%.


Употреба:

Начин на употреба: Готово за директна консумация.

Съхранение: в оригинална опаковка, в чисти, сухи, проветриви, защитени от пряка слънчева светлина и гризачи места.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Matisse with Chicken&Rice – Пълноценна храна за котки с пилешко и ориз 10кг
Tom&Jackie
Matisse with Chicken&Rice10.0 kg
€43,50
€4,35/kg
N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg