Deli Nature Premium for Small Rodents - Храна за дребни гризачи 15 кг

Deli Nature Premium for Small Rodents - Храна за дребни гризачи 15 кг

15кг
€52,00
Цена при разпродажба  €52,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Deli Nature Premium for Small Rodents - Храна за дребни гризачи 15 кг

Deli Nature Premium for Small Rodents - Храна за дребни гризачи 15 кг

€52,00
Цена при разпродажба  €52,00 Обичайна цена 
Единична цена €3,47/кг
С включени данъци.
Размер15кг

-Deli Nature е изключително разнообразна и балансирана смес. Храната, базирана на натурални съставки, е адаптирана към хранителните нужди на малките гризачи и допринася за тяхната жизненост, енергия и оптимална кондиция.

Състав:

Пшенични трици 8%, пшеница 6%, екструдирана царевица 6%, рожков 6%, царевични люспи 6%, овес 5%, царевица 5%, райдан слънчоглед 5%, млени слънчогледови семки 5%, люцерна 5%, грахови люспи 5%, ечемик 4,5%, морковени люспи 4,0%, разпукана пшеница 4,0%, разпукана царевица 3,0%, млени ядки белени 2,7%, фураж от ралично брашно 2,1%, млени ядки 2,0%, тиквени семки 1,5%, зелен грах 1,4%, шипка 1,0%, изсушен банан 1,0%, кокосови люспи 1,0%, изсушена ябълка 1,0%, стафиди 1,0%, изсушен животински протеин 0,96%, бяло слънчогледово семе 0,90%, царевичен зародиш 0,78%, пшеничен глутен 0,71% (захар) меласа от цвекло 0,42%, екструдирана пшеница 0,42%, калциев карбонат 0,36%, животински мазнини 0,27%, царевично нишесте 0,24%, екструдиран ориз 0,12%, натриев хлорид 0,12%, сушено цвекло 0,06%, пулп от цвекло 0,05%, мая 0,00%

Хранителни добавки:

3b103 Желязо (железен (II) сулфат монохидрат) 46,8 · 3b202 Йод (калциев йодат, безводен) 0,6 · 3b405 Мед (меден (II) сулфат пентахидрат) 4,6 · 3b502 Манган (манганов (II) оксид) 32,3 · 3b503 Манган (манганов (II) сулфат монохидрат) 0,2 · 3b605 Цинк (цинков сулфат монохидрат) 31,4 · 3b801 Селен (натриев селенит) 0,12 · 3a672a Витамин A 5850 · 3a671 Витамин D3 893 · 3a700 Витамин E 37 · 3a312 Витамин C 315



-Осигурявайте всеки ден прясна порция храна и чиста питейна вода.

 -Съхранявайте на хладно, сухо и тъмно място.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Complete Cuni Adult – Пълноценна екструдирана храна за зайци 0.5 кг
Versele Laga
Complete Cuni Adult0.5 kg
€5,40
€10,80/kg
Complete Cuni Sensitive – Пълноценна екструдирана храна за чувствителни или капризни зайци
Versele Laga
Complete Cuni Sensitive1.75 kg
€19,30
€11,01/kg
Виж
Complete Chinchilla & Degu – Пълноценна екструдирана храна за чинчили и дегу 0.5 кг
Versele Laga
Complete Chinchilla & Degu500 g
€6,00
€12,00/kg
Little One feed for Adult Rabbits - Пълноценна храна за зайци 900 гр
Little ONE
Little One feed for Adult Rabbits0.9 kg
€4,40
€4,89/kg