Complete Cuni Sensitive – Пълноценна екструдирана храна за чувствителни или капризни зайци

Complete Cuni Sensitive – Пълноценна екструдирана храна за чувствителни или капризни зайци

1.75кг
€19,30
Цена при разпродажба  €19,30 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Complete Cuni Sensitive – Пълноценна екструдирана храна за чувствителни или капризни зайци

Complete Cuni Sensitive – Пълноценна екструдирана храна за чувствителни или капризни зайци

€19,30
Цена при разпродажба  €19,30 Обичайна цена 
Единична цена €11,01/кг
С включени данъци.
Размер

Versele Laga Cuni Sensitive Complete – пълноценна храна за чувствителни зайци (джудже) в зряла възраст.

Лесносмилаема гранулирана храна за чувствителни зайци (джудже) в зряла възраст. Вкусни пелети „всичко в едно“ предотвратяват селективното хранене. Вашият заек получава всички основни хранителни вещества за отлично здраве. Без зърнени храни, с дълги влакнини за намаляване на космените топки и затлъстяването. Оптималното съдържание на калций и екстрактът от червени боровинки спомагат за зравето на уринарния тракт. Разработен от ветеринарни лекари, въз основа на задълбочени научни проучвания.

  • Пелети „всичко в едно“ – предотвратява селективното хранене
  • Намалена енергийна плътност, дълги влакнини от сено от тимотейка за добро храносмилане
  • Обогатено с червни боровинки за здрав уринарен тракт и добро функциониране на бъбреците.

URINARY CARE – Оптимално съдържание на калций и екстракт от червена боровинка. За здрав уринарен тракт.

WEIGHT CONTROL – Lower energy level. Helps prevent obesity.

HAIRBALL CONTROL – Natural fibres help the hair pass through the intestinal tract. Helps prevent hairballs.

Състав: производни от растителен произход (тимотейка, треви и билки: 6%), плодове (червени боровинки 5%), зеленчукови протеинови екстракти, семена (ленено семе: 2%), минерали, фрукто-олиго захариди (0.3%), невен (цвят), юка на прах.

Аналитичен състав: протеин: 13%, мазнини: 2,5%, влакнини: 20%, пепел: 7%, калций: 0.6%, фосфор: 0.5%.

Добавки/кг: хранителни добавки:  3a672a витамин A (ретинил ацетат): 10000МЕ; 3a671 витамин D3 (холекалциферол): 1200МЕ, 3a700 витамин E (ал-рак-токоферил ацетат): 80 мг, 3a300 витамин С (аскорбинова киселина): 100мг, 3b103 желязо (железен (II) сулфат монохидрат): 100мг, 3b202 йод (калциев йодат безводен): 2мг, 3b405 мед (меден(II) сулфат пентахидрат): 10мг, 3b502 манган (манганов (II) оксид): 75мг, 3b603 цинк (цинков оксид): 70мг, 3b801 селен (натриев селенит): 0.2мг. Технологични добавки: антиоксиданти.

 Инструкции за употреба: В зависимост от размера и породата на заека, давайте 40-70гр дневно.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Complete Cuni Adult – Пълноценна екструдирана храна за зайци 0.5 кг
Versele Laga
Complete Cuni Adult0.5 kg
€5,40
€10,80/kg
Complete Chinchilla & Degu – Пълноценна екструдирана храна за чинчили и дегу 0.5 кг
Versele Laga
Complete Chinchilla & Degu500 g
€6,00
€12,00/kg
Little One feed for Adult Rabbits - Пълноценна храна за зайци 900 гр
Little ONE
Little One feed for Adult Rabbits0.9 kg
€4,40
€4,89/kg
Little One feed for Junior Rabbits - Пълноценна храна за подрастващи зайци 900 гр
Little ONE
Little One feed for Junior Rabbits0.9 kg
€4,60
€5,11/kg